fot. G2 Esports

IGNITION SERIES w VALORANTA dobiega końca. W ten weekend ostatni europejski turniej

Cykl IGNITION SERIES dla europejskiej części esportowej sceny VALORANTA zakończy się już w najbliższy weekend. Zapowiedziano właśnie zmagania, które zorganizuje kojarzona dotychczas głównie z CS:GO firma BLAST we współpracy z Twitch.tv, a w rywalizacji udział wezmą cztery zaproszone ekipy.

Zawody nazwano BLAST VALORANT Twitch Invitational i zobaczymy w nich ścisłą europejską czołówkę, wśród której znajdzie się oczywiście G2 Esports Patryka „paTiTka” Fabrowskiego. Cała ta czwórka przez trzy dni rywalizować będzie ze sobą w drabince podwójnej eliminacji. Większość spotkań rozegrana zostanie z zastosowaniem systemu BO3 – wyjątkiem będzie tylko wielki finał, gdzie możemy zobaczyć nawet do pięciu map.

Od czasu czerwcowej premiery VALORANT odniósł ogromny sukces i stał się jedną z ulubionych dyscyplin kibiców. Chcemy pokazać społeczności, co BLAST dzięki swoim wiodącej w branży produkcji oraz podejściu do fanów może wnieść do tego środowiska – przyznał Nicolas Estrup, Director of Product and Experience w BLAŚCIE.

Pełna lista uczestników BLAST VALORANT Twitch Invitational prezentuje się następująco:

FunPlus Phoenix G2 Esports Team Liquid Ninjas in Pyjamas

BLAST VALORANT Twitch Invitational odbędzie się między 11 a 13 września. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 50 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Debiutant nie zawodzi, T1 wygrywa. Faker i spółka o krok od Worlds 2020

Zakończyła się druga seria w finałach regionalnych League of Legends Champions Korea. To w niej o miejsce w finale, w którym czeka Gen.G, zmierzyły si...