STS
fot. piratesports

ARRMY dwanaście miesięcy później. Przed nami lanowe finały projektu piratesports

We wrześniu 2019 roku piratesports ogłosiło plany związane z projektem ARRMY. Ten pod przewodnictwem Kuby „KubiKa” Kubiaka miał znaleźć nowe, nieoszlifowane jeszcze talenty i zapewnić im odpowiednie warunki do rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności. Wkrótce nastąpi zwieńczenie całego przedsięwzięcia. – Od początku mojej obecności w esporcie zadawałem pytania i szukałem nowych rozwiązań, które mogą optymalizować działania […]

We wrześniu 2019 roku piratesports ogłosiło plany związane z projektem ARRMY. Ten pod przewodnictwem Kuby „KubiKa” Kubiaka miał znaleźć nowe, nieoszlifowane jeszcze talenty i zapewnić im odpowiednie warunki do rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności. Wkrótce nastąpi zwieńczenie całego przedsięwzięcia.

– Od początku mojej obecności w esporcie zadawałem pytania i szukałem nowych rozwiązań, które mogą optymalizować działania biznesowe – przyznał Bartosz Polender, założyciel i prezes Piratów. – Chciałem, aby stworzenie drużyny CS:GO było poparte strategią, odpowiedziało na pytanie o poziom polskich graczy, którzy nie mieli dotychczas czasy się wykazać na scenie. Wiedziałem, że warto postawić na Kubika, który wniósł duże kompetencje i wiedzę esportową. Ja wsparłem ją swoją strategią, zapleczem biznesowym i programistycznym. Projekt jest unikalny na skalę światową, ale wierzę, że takie działania staną się normą w przyszłości. Inicjatywy oddolne w esporcie nie są obecnie popularne, bo nie przynoszą efektów tu i teraz. Ja wierzę, że droga dłuższa i trudniejsza pozwala na koniec bardziej cieszyć się z osiągniętego celu i kształtuje charakter, którego piratom nigdy nie może zabraknąć – dodał.

Ostatnim etapem projektu będą lanowe finały, które odbędą się 19 i 20 września w szczecińskiej Netto Arenie. Podczas nich zobaczymy w akcji dwudziestu najlepszych uczestników ARRMY – dla wielu z nich będzie to pierwsza okazja, by pokazać się szerszemu gronu kibiców. Przez dwa dni walczyć będą o angaż w podległej piratesports dywizji CS:GO. Cała impreza będzie zamknięta dla publiczności, jednak poszczególne mecze będzie można oglądać za pośrednictwem platformy Twitch na kanałach KubiKa oraz samej organizacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninja

Historia zatoczyła koło – Ninja znów będzie streamował na Twitchu!

Przyszłość Tylera „Ninjy” Blevinsa wyjaśniona. Rekin wśród streamerów poszedł śladami Michaela „shrouda” Grzesieka i powrócił na Twitcha, z którym zwi...