fot. ESL/Adela Sznajder

Zostań komentatorem esportowym pod okiem PRAWUSA. Rusza projekt CASTERO

Rozgrywki esportowe to nie tylko same mecze, ale także i komentatorzy, którzy są ich nieodzownym elementem. Generują emocje, nadają tempo, budują atmosferę. Ale nie każdy to potrafi – każdy jednak może spróbować swoich sił za sprawą ruszającego dziś projektu CASTERO.

Celem inicjatywy jest szkolenie komentatorów, którzy w przyszłości mogliby zasilić obsadę krajowych esportowych transmisji Counter-Strike’a. Nad wszystkim czuwać będzie Łukasz „PRAWUS” Ganczewski, jeden z bardziej doświadczonych casterów w Polsce, mający za sobą pracę przy takich wydarzeniach, jak Intel Extreme Masters czy też Good Game League. To właśnie u jego boku uczestnicy projektu będą mieli okazję skomentować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe imprezy CS:GO. Osoby biorące udział w CASTERO będą mogły też liczyć na profesjonalną opiekę oraz możliwości rozwoju.

Komentowanie rozgrywek esportowych niezmiennie kojarzy mi się z profesjonalizmem oraz rzetelnością – przyznał PRAWUS. – Nie można oczywiście zapomnieć o nieszablonowym stylu przekazywania informacji. Dlatego właśnie powstał projekt CASTERO. Tutaj należą się podziękowania dla agencji Knacks, ponieważ dostrzegła potrzebę wprowadzenia innowacji połączonej z obecnym w esporcie progresem. Czuję się wyróżniony, ale również szczęśliwy, bo swoją wiedzą mogę podzielić się z osobami, które w przyszłości przyczynią się do rozwoju komentowania. Wierzę, że razem dokonamy czegoś naprawdę spektakularnego. Pomogą w tym profesjonalne szkolenia, doskonalące warsztat komentatorski, a także możliwość skomentowania najciekawszych spotkań. Wśród esportowej społeczności wciąż znajdują się miejsca dla świetnych komentatorów – dodał.

Zapisy do CASTERO ruszają już dziś, potrwają do 30 września i prowadzone będą pod tym adresem. Do formularza rejestracyjnego należy dołączyć także demo z próbką komentarza wybranego przez siebie meczu. Na tej podstawie zostanie wybrane grono osób włączone do projektu, które będą następnie szkolone przez cały październik. W tym czasie wyłonione zostaną dwa duety komentatorskie, które na stałe dołączą do PRAWUSA jako komentatorzy CASTERO.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions rozważa wymianę dwóch graczy?

O możliwych zmianach w szeregach MAD Lions plotkowało się już od dłuższego czasu, dotychczas jednak owe plotki były dementowane lub po prostu nie miał...