fot. ESL/Adam Łakomy

Losowanie Esport Tour PRO za nami, spore wyzwanie w grupie B

Dziś w godzinach wieczornych rozlosowano grupy jesiennej edycji Esport Tour PRO. I cóż, już teraz można założyć, że sporo ciekawych rzeczy powinno dziać się w zbiorze B, do którego trafiło kilka ciekawych formacji.

Znajdziemy tam m.in. reprezentantów Izako Boars, którzy o jedną z dwóch czołowych lokat rywalizować będą m.in. z borykającym się ostatnio z problemami kadrowymi HONORIS. Nieco w cieniu tej dwójki są też NEST, czyli drugi zespół x-komu AGO, a także jedyny w stawce przedstawiciel międzynarodowej sceny, czyli Team Excellency, którego graczem od niedawna jest Rafał „sany” Pietrzak. Z kolei w grupie A umieszczono obrońców tytułu z Actiny PACT, którym przyjdzie mierzyć z trzema beniaminkami ESL Mistrzostw Polski, czyli Teamem Gaminate, PLMIXEM oraz Pompa Teamem.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

Actina PACT Team Gaminate Team Excellency HONORIS
PLMIX Pompa Team Izako Boars NEST

Jesienna edycja Esport Tour PRO odbędzie się 26 i 27 września, zaś jej łączna pula nagród turnieju wyniesie 20 tysięcy złotych.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO i Illuminar na remis w ESL MP

Był taki czas, gdy starcia drużyn CS:GO x-kom AGO i Illuminar Gaming śmiało mogliśmy nazywać najbardziej elektryzującą rywalizacją na rodzimej scenie....