fot. K1CK Neosurf

Starcia o polski półfinał EU Masters! Do gry w play-offach wchodzą AGO ROGUE i K1CK

Pierwsze spotkania fazy pucharowej European Masters 2020 Summer zostały już rozstrzygnięte, a miejsca w półfinałach zapewniły sobie Team GamerLegion i LDLC OL. Dziś do boju staną kolejne cztery drużyny, spośród których dwie reprezentują polską scenę League of Legends. Szans na polski finał nie ma, ale półfinał z udziałem przedstawicieli Alior Bank Ultraligi nie jest niemożliwy.

Najpierw na Summoner’s Rifcie pojawią się reprezentanci AGO ROGUE, którzy w swojej grupie uplasowali się na pierwszym miejscu. Przed zespołem Pawła „Woolite’a” Pruskiego spore wyzwanie, wszak na jego drodze stanie Misfits Premier – jeden z najmocniejszych przedstawicieli francuskiej sceny. Międzynarodowa ekipa Tobiasza „Agresivoo” Ciby świetnie zaczęła fazę grupową EU Masters, wygrywając trzy spotkania, ale w drugiej części uległa dwóm oponentom, w tym 7more7 Pompa Teamowi. Z tego powodu MSFP awansowało z drugiej lokaty. Z kolei AGO ROGUE w obu etapach zaliczało dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę i to właśnie zespół z naszego kraju będzie dziś uchodził za faworyta, jednak nie ma co liczyć, że Króliki poddadzą się bez walki.


Wszystko o EU Masters:


W drugim czwartkowym ćwierćfinale zobaczymy z kolei mousesports i K1CK Neosurf. Będzie to zatem starcie mistrza Niemiec z mistrzem Polski. Myszom w fazie grupowej EU Masters punkty urwało wyłącznie GamersOrigin, które wczoraj pożegnało się z zawodami, przegrywając z jedynym zespołem, który skutecznie zdołał obnażyć słabości podopiecznych Pawła „delorda” Szabli. K1CK w poprzednim etapie zmagań dwukrotnie uległo bowiem zawodnikom LDLC OL, nie przegrywając przy tym żadnego innego meczu. Na papierze za faworyta uchodzić będzie mouz, ale przedstawiciele rodzimej sceny już niejednokrotnie udowadniali, że nie powinno ich się przedwcześnie skreślać, a dziś – bez wątpienia – spróbują zrobić to ponownie.

Transmisja European Masters dostępna jest na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczny stream oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej niezbędnych informacji na temat EU Masters 2020 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

16 września

Ćwierćfinał

18:00 AGO ROGUE vs Misfits Premier BO3
21:00 mousesports vs K1CK Neosurf BO3
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bardzo dobra kierownica, ale... Recenzja Logitech G923

Gdy na początku pandemii koronawirusa cała rzesza ludzi zaopatrywała się w sprzęt simracingowy, ja pozostawałem nieugięty. Parę miesięcy wcześniej poz...