STS
fot. materiały prasowe

Liquid otwiera niezwykle nowoczesne centrum treningowe w Holandii

To ma być nowy rozdział w historii Teamu Liquid. Organizacja zza oceanu we współpracy z firmą Alienware otworzyła bowiem supernowoczesne centrum treningowe w miejscowości Utrecht w Holandii. Będzie to główna baza drużyny na Starym Kontynencie.

– Team Liquid zdaje sobie sprawę, jakie znaczenie ma zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne naszych graczy, a Alienware Training Facility jest ucieleśnieniem tej filozofii. Nowoczesny obiekt o powierzchni 1060 metrów kwadratowych został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić zdrowe i zrównoważone środowisko dla treningów esportowych, wydajności i ogólnego dobrego samopoczucia. W budynku znajduje się wiele dedykowanych obszarów dla zawodników, personelu i społeczności – czytamy w materiale prasowym organizacji.

Oprócz światowej klasy miejsc do treningów i scrimów wewnątrz obiektu znajdziemy chociażby siłownię, strefę odpoczynku, przestrzenie biurowe czy mogący pomieścić nawet 120 osób obszar do wspólnego kibicowania drużynie. O zaspokojenie potrzeb żywieniowych obecnych w Utrechcie postaci związanych z Liquid dbać będą zatrudnieni na pełny etat kucharze.

CZYTAJ TEŻ:
pasha dołącza do Teamu Liquid jako europejski ambasador!

Otwarcie ośrodka w Utrechcie jest zwieńczeniem niesamowitego poświęcenia i niezliczonej ilości godzin wysiłku naszych pracowników i graczy. Ewolucja Teamu Liquid – od projektu opartego na pasji i społeczności do międzynarodowej organizacji wspierającej profesjonalnych graczy w szczytowym momencie ich kariery na całym świecie – to niesamowita podróż. Po drodze partnerzy tacy jak Alienware pomogli nam zrealizować marzenia, których nie mogliśmy nawet wyrazić w najwcześniejszych dniach. Ten obiekt jest prawdziwym świadectwem naszych wspólnych wartości jako organizacji: zrównoważonego rozwoju, opieki nad naszymi graczami i nad całym sportem oraz elitarnych osiągnięć we wszystkim, co robimy – mówi Victor Goossens, jeden z dyrektorów generalnych i założyciel organizacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nerf Raze, buff Guardiana, poprawiona rotacja map. Znamy szczegóły patcha 1.08 VALORANTA

Do zakończenia Aktu II w VALORANCIE już bliżej niż dalej, ale mimo to Riot Games nie ustaje w nanoszeniu poprawek do swojej najnowszej produkcji. Dziś...