STS
fot. Riot Games

Poznaliśmy oficjalny utwór Worlds 2020!

Od wielu lat każda edycja Mistrzostw Świata League of Legends uświetniona jest premierą oficjalnego utworu, który towarzyszy imprezie. Nie inaczej będzie podczas Worlds 2020 – dziś poznaliśmy efekty pracy współpracujących z Riot Games artystów. Owa kompozycja została zatytułowana „Take Over”, co możemy rozumieć jako przejmowanie nad czymś kontroli lub też zajmowanie czyjegoś miejsca. Co ciekawe, […]

Od wielu lat każda edycja Mistrzostw Świata League of Legends uświetniona jest premierą oficjalnego utworu, który towarzyszy imprezie. Nie inaczej będzie podczas Worlds 2020 – dziś poznaliśmy efekty pracy współpracujących z Riot Games artystów.

Owa kompozycja została zatytułowana „Take Over”, co możemy rozumieć jako przejmowanie nad czymś kontroli lub też zajmowanie czyjegoś miejsca. Co ciekawe, w tym roku postawiono na męski śpiew, gdyż za wokal odpowiadać będzie Jeremy McKinnon. 34-letni muzyk od 2003 roku współtworzy A Day to Remember – amerykański zespół grający muzykę rockową z pogranicza metalcore’u oraz pop punku. Czy udało mu się zachować ducha Worldsów? Efekty można sprawdzić poniżej:

„Take Over” towarzyszyć będzie Worlds 2020, które rozpoczną się już za nieco ponad tydzień, tj. 25 września, i potrwają do 31 października. Warto też wspomnieć, że podczas rozgrywanej w Szanghaju imprezy zobaczymy w sumie aż czterech Polaków – pod tym adresem można sprawdzić, kiedy będą oni rozgrywać swoje mecze.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec sezonu, początek transferów. Na jakie ruchy mogą zdecydować się formacje LEC?

Co prawda przed nami jeszcze Mistrzostwa Świata 2020, ale sezon dla tych, którzy nie awansowali na turniej w Szanghaju, już się skończył. Co to oznacz...