Sklep z przedmiotami w League of Legends zostanie zaktualizowany! Otrzyma nowe funkcje i wygląd

Jeżeli ktoś spodziewał się, że wczorajszy tekst o przedsezonowych zmianach w trybie rankingowym w League of Legends zakończy falę informacji o nowościach, to nie mamy dobrych wieści. Dziś przyszła pora na zapowiedź aktualizacji sklepu z przedmiotami oraz nowe ikony przedmiotów.

Wraz z przedsezonem 2021 gracze otrzymają możliwość lepszego doboru przedmiotów dla swojej postaci. W zależności od bohatera, jego aktualnej kondycji i przeciwnika, system będzie podpowiadał, co można kupić, by w trakcie rozgrywki odegrać większą rolę. Sporym ułatwieniem będzie możliwość tworzenia własnych zestawów przedmiotów, by móc sprawniej opuścić bazę. Zmiany te dopracowywane będą w trakcie wprowadzenia na system testowy, a także jeszcze w pierwszych przedsezonowych aktualizacjach. Z czasem przyjdzie możliwość tworzenia swoich zestawów, ale zanim się to stanie, będziemy korzystać tylko z sortowania podstawowych danych. Miłym dodatkiem będzie boczny pasek szybkich zakupów, gdzie znajdzie się miejsce m.in. dla totemów wizji.

CZYTAJ TEŻ:
Rankedy w League of Legends czeka sporo poprawek. Riot zapowiedział ważne zmiany

Wraz z niemal każdą aktualizacją projektanci League of Legends starali się poprawiać ikony przedmiotów, które czasem widniały w grze od kilku dobrych lat. Riot Games zdecydowało się postawić większy nacisk na czytelność, dopasowanie do rozgrywki i jakość grafik. Poniżej można zobaczyć tylko kilka odświeżonych projektów.

 

 

W pozytywnym wypadku zmiany w League of Legends pojawią się na serwerze testowym LoL-a już w ciągu dwóch tygodni. Oczywiście wszystkie aktualizacje będą mogły zawierać liczne błędy, dlatego projektanci będą otwarci na głosy graczy, a to wszystko po to, by w listopadzie rozpoczął się oczekiwany przedsezon. Pełną zapowiedź zmian w funkcjonowaniu sklepu znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy AGO ROGUE powtórzy wiosenny sukces K1CK? Dzisiaj półfinały EU Masters

Najważniejsze rozstrzygnięcia European Masters 2020 Summer przed nami. W normalnej sytuacji mielibyśmy okazję oglądać kolejne mecze tych rozgrywek w w...