fot. piratesports

Piraci wybrali młode talenty do swojej dywizji CS:GO

Po kilku miesiącach sprawdzania, trenowania i kompletowania, poznaliśmy finalny skład Counter-Strike: Global Offensive w piratesports. W drużynie oprócz mniej kojarzonych strzelców znalazło się miejsce dla Kacpra „Killkapiego” Wierzewskiego, którego kibice mogą kojarzyć z występów w AVEZ Esport, PACT czy Klanie Gadanych Głupot.

Pierwsze informacje o projekcie ARRMY by piratesports rodzimej organizacji pojawiły się jeszcze w końcówce 2019 roku, gdy Piraci rozpoczynali zapisy. Później spora liczba zawodników rozwijała się pod okiem trenerów, którzy przy okazji oceniali możliwości i starali się wyłapać największe talenty. Finalnie internetowe zmagania doprowadziły do głównego sprawdzianu na lanie. W szczecińskiej Netto Arenie spotkało się dwudziestu najlepiej prezentujących się graczy, podzielonych na cztery zespoły. To właśnie z nich dokonano wyboru piątki, która otrzymała kontrakty i występować będzie pod banderą Piratów.

Wybór m.in. Jakuba „Kubika” Kubiaka padł na cztery młode osoby, dla których będzie to pierwsza poważna okazja do występów w profesjonalnej organizacji i możliwość rywalizowania z bardziej renomowanymi przeciwnikami w oficjalnych spotkaniach. Jedynym nazwiskiem, które już przewijało się w serwisach esportowych jest Kacper „Killkapi” Wierzewski. Zawodnik w przeszłości reprezentował barwy AVEZ Esport, krótko pomagał PACT, a w barwach Klanu Gadanych Głupot miał okazję rywalizować w Polskiej Lidze Esportowej. Teraz Killkapi będzie mógł pomóc swoim doświadczeniem nowym kompanom w piratesports.

Nowy skład piratesports:

  • Dominik „Warp” Murawa
  • Łukasz „mwlky” Pachucki
  • Kacper „Killkapi” Wierzewski
  • Szymon „sk1tt” Rogoziński
  • Daniel „lipton” Paul
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Av3k samodzielnym liderem Quake Pro League? To może stać się już dziś

Maciej "Av4k" Krzykowski udanie rozpoczął swoją przygodę z drugim sezonem Quake Pro League. Jedyny Polak w stawce wygrał oba dotychczasowe mecze i dzi...