fot. Dreamhack

Trzeci turniej, druga wygrana Polaka. teeq triumfatorem wrześniowej edycji DreamHack Online Open

Pandemia koronawirusa dotknęła rozgrywki spod szyldu każdego tytułu esportowego, w tym również Fortnite’a. Popularny Battle Royale to kolejna gra, która ze swoimi profesjonalnymi zmaganiami musiała uciekać do internetu. Intrygujący system został stworzony przez DreamHacka. Organizator od lipca co miesiąc dostarcza widzom masę emocji, dzięki DreamHack Online Open, które jest stworzone dla najlepszych graczy z Europy oraz Ameryki Północnej. Wczoraj zakończyła się wrześniowa edycja turnieju i mimo że to dopiero trzecie rozgrywki z serii DreamHack Online Open, to już drugi raz możemy cieszyć się z triumfu Polaka, wszak w europejskich zmaganiach ponownie najlepszy okazał się Maciej „teeq” Radzio.

Były zawodnik Dynamind po raz kolejny może cieszyć się z 16 000 dolarów, które przypadają zwycięzcom comiesięcznych turniejów. Radzio z takiej samej kwoty cieszył się także dwa miesiące temu, kiedy to zwyciężył podczas lipcowej rundy zmagań. Wczorajsza wygrana nie należała jednak do najłatwiejszych, jako że tuż za naszym rodakiem uplasowali się Alexander „znappy” Zayedli oraz Jacob „verox” Gilbert. Dwójka ta na przestrzeni finałowych rozgrywek zebrała zaledwie po 11 punktów mniej od Polaka.

Na chwilę obecną nieznane są daty kolejnej, październikowej edycji DreamHack Online Open.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 14-20 września

To był owocny tydzień dla fanów polskiej sceny League of Legends. AGO ROGUE zdołało bowiem jako pierwsza rodzima drużyna wygrać European Masters. Pozn...