FaZe Clan
fot. ESL/Adela Sznajder

Rusza walka o jesienne mistrzostwo Esport Tour PRO, dziś faza grupowa

Okazuje się, że ESL Mistrzostwa Polski to nie jedyna okazja, by zobaczyć, jak szeroko pojęta krajowa czołówka ze sobą rywalizuje. Podobna okazja nadarzy się już dziś, bo właśnie rusza jesienna odsłona Esport Tour PRO, której łączna pula nagród wyniesie 20 tysięcy złotych.

Dzień pierwszy zainauguruje pojedynek obrońców tytułu z Actiny PACT, którzy triumfowali wiosną. Ich przeciwnikiem będzie jeden z beniaminków wspomnianego ESL MP, czyli Team Gaminate, chociaż grupę A współtworzą również PLMIX i Pompa Team. O tym, kto dostanie się do półfinału z pierwszego zbioru, przekonamy się około godziny 16:00, bo właśnie wtedy powinno zakończyć się starcie Pompy z PACTEM. Ale na tym nie koniec.

Już po chwili do gry wejdą bowiem ekipy z grupy B, a wśród nich Izako Boars i kontynuujące testy HONORIS. Tę drugą formację jako zmiennicy ponownie wspierać będą Dawid „SaMey” Stańczyk oraz Kacper „grucha” Gruszeczka z Łomży 0,0% Cyberwolves. W kolejnych godzinach wystąpią również jedyny w stawce przedstawiciel międzynarodowej sceny, Team Excellency, a także NEST, w którym pokażą się nam przesunięci niedawno do pierwszego składu x-komu AGO Eryk „leman” Kocęba i Brajan „DGL” Lemecha.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

26 września

Grupa A

10:00 Actina PACT vs Team Gaminate BO1
11:00 PLMIX vs Pompa Team BO1
12:00 Pompa Team vs Team Gaminate BO1
13:00 Actina PACT vs PLMIX BO1
14:00 PLMIX vs Team Gaminate BO1
15:00 Pompa Team vs Actina PACT BO1

Grupa B

16:00 HONORIS vs Izako Boars BO1
17:00 NEST vs Team Excellency BO1
18:00 Team Excellency vs Izako Boars BO1
19:00 HONORIS vs NEST BO1
20:00 NEST vs Izako Boars BO1
21:00 Team Excellency vs HONORIS BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Partnerami jesiennej edycji Esport Tour PRO są Tarczyński, OLX oraz Pro-Gamer by Yumisu.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Maraton LoL-a już od 10:00. Dzień drugi Worldsów przed nami

Wczoraj oglądaliśmy pierwsze zmagania na mistrzostwach świata, podczas których mieliśmy do czynienia z kilkoma niespodziankami Dzisiaj drużyny z fazy...