fot. Riot Games

Maraton LoL-a już od 10:00. Dzień drugi Worldsów przed nami

Wczoraj oglądaliśmy pierwsze zmagania na mistrzostwach świata, podczas których mieliśmy do czynienia z kilkoma niespodziankami Dzisiaj drużyny z fazy play-in będą kontynuowały walkę o cztery lokaty w kolejnym etapie rozgrywek.

Czeka nas długi dzień z Ligą Legend, gdyż mecze planowo mają potrwać od 10:00 do 17:00. W akcji po raz pierwszy zobaczymy Papara SuperMassive, Unicorns of Love oraz V3 Esports. Wszystkie te formacje wyjdą na scenę już w pierwszych trzech meczach. Znakiem zapytania jest na pewno Unicorns of Love, które przez niektórych może być uważane za jednego z faworytów do wyjścia z pierwszej fazy turnieju. W takim wypadku pierwsze spotkanie powinno być formalnością, jednakże prawdziwy test siły reprezentantów ligi rosyjskiej odbędzie się o godzinie 14:00. Wtedy to zmierzą się oni z PSG Talon będącym w fenomenalnej formie. Zawodnicy z PCS pokonali wczoraj nawet samo LGD Gaming i to w bardzo przekonującym stylu.


Aktualne informacje o Worlds 2020 znajdziesz w naszej relacji:


W drugiej grupie za to zobaczymy czy MAD Lions będzie w stanie podnieść się po słabej dyspozycji z wczoraj. Członkowie sztabu szkoleniowego twierdzą, że trenowali coś, co wyszło na scrimach, ale wczoraj wręcz przeciwnie i od dziś wrócą do swojej standardowej gry. Czy pomoże im to w wygranych? Zobaczymy, bo porażka z Teamem Liquid na pewno nie była czymś, co mogło zadowolić europejskich fanów. Dodatkowo na koniec dnia na scenę wyjdą dwie formacje z wynikiem 1:0 po pierwszym dniu. Oczywiście w tym starciu faworytem jest ekipa Nicolaja „Jensena” Jensena, jednakże wczorajsze pojedynki pokazały, że możemy spodziewać się wszystkiego.

Oto pełny terminarz jutrzejszych starć:

26 września
10:00 Rainbow7 vs V3 Esports BO1
11:00 INTZ vs Papara SuperMassive BO1
12:00 V3 Esports vs Unicorns of Love BO1
13:00 LGD Gaming vs Rainbow7 BO1
14:00 Unicorns  of Love vs PSG Talon BO1
15:00 Papara SuperMassive vs MAD Lions BO1
16:00 Team Liquid vs Legacy Esports BO1

Kolejne mecze rozpoczną się już jutro o godzinie 10:00. Po więcej informacji na temat Worlds 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NaToSaphiX⁠ wspomoże Complexity podczas play-offów ESL Pro League

Niels Christian "NaToSaphiX" Sillassen ponownie wcieli się w rolę pół człowieka, pół stand-ina. Duńczyk, który pod koniec ubiegłego roku miał okazję j...