fot. Ubisoft Polska

Porażka Izako Boars w pierwszym meczu European Challenger League

Nie tak fani Izako Boars wyobrażali sobie początek przygody swoich ulubieńców z European Challenger League 2020. Mistrzowie Polski otrzymali bowiem bolesną lekcję i po inauguracyjnej kolejce drugiego poziomu rozgrywkowego mają zero punktów.

Popularne Dziki przepustkę do Challengera otrzymały dzięki niedawnemu triumfowi w Polish Masters 2020. Nadzieje były więc spore, toteż spore było rozczarowanie. Wszystko dlatego, że Maksymilian „Mekses” Borkowski i jego koledzy nie potrafili przeciwstawić się rozpędzonym Francuzom z PENTY, która poprzedni sezon ligowy zakończyła na trzecim miejscu i widać było, że i tym razem liczyć się będzie w walce o awans. Piątka znad Sekwany na mapie Theme Park była bezwzględna i oddała Polakom zaledwie dwie rundy, samemu zgarniając ich aż siedem. Oznacza to, że droga Izako Boars już na starcie nieco się skomplikowała, aczkolwiek to dopiero pierwsza runda, a przed nami jeszcze cztery kolejne.

Na ten moment układ tabel obu grup prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. LowLandLions 1 0 0 1. MnM Gaming 1 0 0
2. MACKO Esports 0 1 0 2. Cowana Gaming 1 0 0
3. Team Fedora 0 1 0 3. PENTA 1 0 0
4. Team Heretics 0 1 0 4. Izako Boars 0 0 1
5. Winstrike Team 0 1 0 5. Orgless 0 0 1
6. Granit Gaming 0 0 1 6. BeKind 0 0 1

Kolejny mecz z udziałem Izako Boars już drugiego października – wtedy to mistrzowie Polski o godzinie 17:00 podejmą BeKing z Francji. Samo European Challenger League 2020 potrwa natomiast do 2 listopada i zapewni swoim uczestnikom dwa miejsca w barażach o awans do European League Season 2.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FaZe Clan

Rusza walka o jesienne mistrzostwo Esport Tour PRO, dziś faza grupowa

Okazuje się, że ESL Mistrzostwa Polski to nie jedyna okazja, by zobaczyć, jak szeroko pojęta krajowa czołówka ze sobą rywalizuje. Podobna okazja nadar...