fot. Riot Games

MAD Lions zmiażdżone przez SuperMassive na Worldsach 2020

Trzecie spotkanie MAD Lions w grupie A fazy wstępnej Worldsów 2020 zakończyło się drugą porażką. Tym razem drużynę Marka „Humanoida” Brázdy bardzo pewnie pokonało SuperMassive Esports.

SuperMassive Esports 1:0 Origen MAD Lions
Armut
Wukong
Orome
Pyke
KaKAO
Nidalee
Shad0w
Hecarim
Bolulu
Azir
Humanoid
Zoe
Zeitnot
Senna
Carzzy
Twitch
SnowFlower
Leona
Kaiser
Rakan

Lwy z Europy przystąpiły do rywalizacji z mianem lekkiego faworyta, chociaż to rywal z Turcji przed tym spotkaniem był w lepszej sytuacji, bo nie doznał jeszcze porażki w fazie grupowej. Obie strony zdawały sobie sprawę z rangi tej rywalizacji, dlatego początek spotkania nie należał do interesujących. Dużo aktywniejsza była jednak strona niebieska, która prowadziła w liczbie zabójstw i zniszczonych wież. Drużyna ze Starego Kontynentu nie miała kontroli nad mapą i to wpłynęło na dwa Heroldy, które pojawiły się na koncie SuperMassive Esports.

Dużo lepsza postawa reprezentantów Turcji była widoczna od dwudziestej minuty, gdy po okresie dominacji zespół ten zgarnął trzy neutralizacje na przeciwniku, a dzięki temu w następnej kolejności ruszył na Nashora. Z nim ekipa Lee „KaKAO” Byung-kwona wrzuciła szósty bieg i postawiła kropkę nad „i” w dwudziestej dziewiątej minucie. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo przedstawiciela TCL.

Najważniejsze informacje o Worlds 2020 znajdziesz w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent opuszcza MAD Lions! "Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę do aktywnej gry"

Polsko-duński eksperyment w MAD Lions nie wypalił. Po mniej niż dwóch miesiącach współpracy zespół opuścił Paweł "innocent" Mocek. – Niestety drużyna...