Steam logo

Przed nami jeszcze trzy tegoroczne wyprzedaże na Steamie. Znamy daty

Być może dziś w dobie usług abonamentowych i innych bundli wyprzedaże na Steamie nie są już tak atrakcyjne, jak kiedyś, ale nadal mają swoich sympatyków. Dla tych mamy dobre wiadomości – tym roku jeszcze trzykrotnie dosięgnie nas szał steamowych zakupów.

Serwis Steam Database informuje, że pierwsza wyprzedaż rozpocznie się równo za miesiąc, tj. 29 października i zostanie ona zorganizowana z okazji Halloween. Później czekają nas jeszcze obniżki z okazji nadejścia jesieni, a także prawdziwy crème de la crème, czyli zorganizowany na przełomie roku Winter Sale. To właśnie podczas tego ostatniego wydarzenia, które zbiegnie się przecież ze świętami Bożego Narodzenia, teoretycznie powinniśmy wyglądać za najbardziej atrakcyjnymi ofertami.

Daty tegorocznych wyprzedaży prezentują się następująco:

  • Steam Halloween Sale – od 29 października do 2 listopada
  • Steam Autumn Sale – od 25 listopada do 1 grudnia
  • Steam Winter Sale – od 22 grudnia do 5 stycznia

Warto w tym miejscu przypomnieć, że steamowym wyprzedażom od dłuższego czasu towarzyszą dodatkowe eventy, w ramach których można zdobywać m.in. zbywalne na rynku Steam karty, kupony rabatowe oraz przedmioty służące do upiększania naszych profili.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Winy odkupione? LGD szybko rozprawia się z R7 i wciąż ma szanse na główny turniej Worlds

Zapewne zarówno gracze, jak i fani LGD Gaming chcieliby jak najszybciej zapomnieć o fazie grupowej play-inów Worlds 2020 w wykonaniu tej formacji. Tyl...