fot. materiały prasowe

HyperX prezentuje QuadCast™ S – nowy mikrofon dla twórców i streamerów

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., rozszerzył swoją linię autonomicznych mikrofonów o model HyperX QuadCast™ S opracowany z myślą o streamerach, komentatorach i osobach pracujących z domu. Ten nowy mikrofon USB z dynamicznymi efektami świetlnymi RGB 1, które można konfigurować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY, ma wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy, filtr trzasków oraz czujnik ze wskaźnikiem statusu LED, umożliwiający wyciszanie jednym dotknięciem. Zapewnia czysty i spójny dźwięk podczas streamingu i wideokonferencji.

W mikrofonie QuadCast S dostępne są cztery wzory polaryzacji ― stereofoniczny, dookólny, kardioidalny i dwukierunkowy, co umożliwia optymalizację ustawień potrzebnych podczas transmisji audio i pracy z domu. Oprócz wewnętrznego filtra trzasków, który tłumi głoski plozywne, co zapewnia lepszą jakość dźwięku, QuadCast został wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy z podstawą, szybką regulację wzmocnienia i wyjście słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania mikrofonu w czasie rzeczywistym.

HyperX pragnie dostarczyć streamerom, osobom prowadzącym szkolenia, uczniom, studentom i profesjonalistom ze świata biznesu łatwy w obsłudze sprzęt bardzo potrzebny w czasach, gdy tyle osób wciąż pracuje, uczy się lub uczestniczy w grach z domu – mówi Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. – Wykorzystując sukces naszego pierwszego mikrofonu USB QuadCast, wprowadzamy na rynek model QuadCast S z funkcją, o którą prosili nas użytkownicy – dynamicznymi efektami świetlnymi RGB stanowiącymi dodatkową warstwę personalizacji. Teraz każdy użytkownik może jeszcze lepiej dostosować ustawienia dźwięku do wymagań transmisji strumieniowej, biura domowego lub zdalnego nauczania.

Mikrofon QuadCast S obsługuje wiele urządzeń i programów do prowadzenia rozmów. Ma certyfikaty Discord i TeamSpeak™. Dołączony uniwersalny adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników. Mikrofon QuadCast S został zaprojektowany z myślą o transmisji dźwięku wysokiej jakości na komputerach PC, PS4™ lub Mac®.

Dostępność

Mikrofon USB HyperX QuadCast S jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 EUR w sklepie na oficjalnej stronie HyperX. Więcej informacji na temat globalnej dostępności mikrofonu USB HyperX QuadCast S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu mikrofonowi.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

iiyama przedstawia dwóch superszybkich zawodników z rodziny G Master – G2466HSU-B1 i GB3266QSU-B1 Red Eagl

iiyama, jeden z liderów na rynku monitorów, rozszerzyła swoją ofertę o dwa nowe monitory skierowane do wymagających graczy. Tym samym firma wzbogaca p...