STS
fot. twitter.com/damiefifa

damie znalazł nowy dom. Polak w jednej z organizacji z mistrzem świata

Latem dobiegła końca dwuletnia przygoda Damiana „damie” Augustyniaka z AS Romą. To właśnie pod banderą włoskiego klubu Polak odnosił największe w swojej karierze sukcesy, niemniej w 2020 roku przyszła pora na poszukiwania nowego domu. Poszukiwania, które właśnie dobiegły końca.

22-latek ogłosił dziś bowiem, że postanowił związać się umową z Tundra Esports, rosyjską organizacją, która na scenie FIFA pojawiła się w ubiegłym roku. Wtedy też zaskoczyła wszystkich, angażując Mosaada „Msdossary’ego” Aldossary’ego, mistrza świata z 2018 roku. Saudyjczyk nadal reprezentuje zresztą barwy Tundry, co oznacza, że będzie on nowym klubowym kolegą Augustyniaka. Poza nimi ekipę współtworzą również dwaj zawodnicy z Rosji – Anton „Klenoff” Klenov oraz Stepan „Funkbraza” Mikhovich.

Co ciekawe, trenerem formacji jest stary znajomy damiego z czasów Romy, czyli Enzo „Enzo” Serre. To właśnie Francuz był szkoleniowcem ekipy z Wiecznego Miasta, gdy Polak i jego ówcześni koledzy sięgali po triumf w Gfinity Elite Series Season 4. – Jestem niesamowicie podekscytowany tym, jak prezentuje się nasz skład, oraz cieszę się, że ponownie będą miał okazję współpracować z Enzo – nie krył zadowolenia w mediach społecznościowych Augustyniak.

Skład Tundra Esports prezentuje się następująco:

  • Musaed „Msdossary” Al-Dossary
  • Damian „damie” Augustyniak
  • Anton „klenoff” Klenov
  • Stepan „Funkbraza” Mikhovich
  • Enzo „Enzo” Serre – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos: Na treningach stawiamy opór najlepszym zespołom z Chin oraz Korei

Zabawa się skończyła, teraz na Mistrzostwach Świata w League of Legends już tylko nieliczni (hej DAMWON Gaming, hej Top Esports) będą mogli pozwolić s...