STS
Zamulek
fot. twitter.com/zamuleklol/

Nie tylko Półwysep Iberyjski – Polacy powalczą też o triumf w NLC Fall Open

Dziś poznaliśmy składy uczestników Iberian Cup, czyli turnieju dla drużyn z Półwyspu Iberyjskiego. Wśród wielu formacji możemy znaleźć Polaków, na których angaż zdecydowały się m.in. Cream Real Betis oraz MAD Lions Madrid. Jednak nie tylko w tych zawodach będziemy mogli śledzić poczynania naszych rodaków. Dziś bowiem swój skład na NLC Fall Open ogłosił Team Singularity i tam również znajdziemy polskie akcenty.

Jednym z nich jest Dominik „Zamulek” Biela, który w ostatnim czasie reprezentował barwy Komputronik H34T. Jego drużyna była miłym zaskoczeniem podczas fazy grupowej czwartego sezonu Ultraligi, ale w play-offach przegrała już w pierwszym meczu. Mimo to duńska organizacja postanowiła włączyć marksmana znad Wisły do swojego składu, i choć w wyjściowej piątce więcej Polaków nie zobaczymy, to na tym rodzime akcenty się nie kończą. Asystentem trenera drużyny będzie bowiem Mateusz „Kiao” Sujdak, pełniący wcześniej tę samą funkcję w Barrage Esports.

Droga zespołu Polaków do mistrzostwa nie będzie jednak wcale łatwa. Zaproszenia do głównego turnieju otrzymała bowiem tylko najlepsza dziesiątka NLC, a w niej zabrakło Singularity, toteż samo miejsce w turnieju drużyna naszych rodaków będzie musiała sobie wywalczyć na drodze eliminacji. Pierwsza ich tura odbędzie się w dniach 16-18 października, zaś druga i zarazem ostatnia – od 23 do 25 października.

Tak prezentuje się pełny skład Teamu Singularity na NLC Fall Open:

Olof „Flaxxish” Hagberg Medin
Alexander „Alexx” Österlind
Calle „Dragane” Dargren
Dominik „Zamulek” Biela
João „Joo” Pereira
James „Torok” Thomsen

Wszystkich szesnastu uczestników NLC Fall Open poznamy 25 października (wraz z końcem drugich kwalifikacji), a główny turniej wystartuje piątego listopada. Triumfatora poznamy dziesięć dni później, czyli w niedzielę 15 listopada. Drużyny powalczą nagrody z puli 24 tysięcy euro. Mistrzowi w udziale przypadnie jedna trzecia tej kwoty.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cream Real Betis stawia na Polaków! Aż trzech graczy z Polski w składzie zespołu na Iberian Cup

"Masz to w Polsce?" – takie pytanie mógłby ktoś zadać, mając na myśli na Iberian Cup. I oczywiście w Polsce tego mieć nie będziemy, bo do Półwyspu Ibe...