STS
fot. fb.com/G5.pasha

Nowy zespół pashy w akcji! Liquid Biceps powalczy o awans na IEM

Polski zespół CS:GO na IEM-ie – to marzenie, które już od kilku lat nie chce się spełnić. Czy spełni się przy okazji Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020? Cóż, możliwości nie zostało zbyt wiele, bo oto przed nami drugie i jednocześnie ostatnie otwarte eliminacje. W tych zobaczymy m.in. Illuminar Gaming, które podczas niedawnego pierwszego otwartego turnieju […]

Polski zespół CS:GO na IEM-ie – to marzenie, które już od kilku lat nie chce się spełnić. Czy spełni się przy okazji Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020? Cóż, możliwości nie zostało zbyt wiele, bo oto przed nami drugie i jednocześnie ostatnie otwarte eliminacje.

W tych zobaczymy m.in. Illuminar Gaming, które podczas niedawnego pierwszego otwartego turnieju kwalifikacyjnego dotarło najdalej spośród wszystkich rodzimych ekip. Wówczas zabrakło zaledwie dwóch zwycięstw, by móc świętować awans do zamkniętego etapu, bo na drodze iHG stanęło Lyngby Vikings. Przyszła więc pora na poprawę tamtego rezultatu. Szansy na to nie będzie mieć natomiast AVEZ Esport, które wówczas zakończyło zmagania na podobnym do iHG etapie. Ośmiornice bowiem rozpoczynają dziś grę w zamkniętych eliminacjach do Flashpoint Season 2, których nijak nie dało się pogodzić z IEM-owymi zmaganiami.

CZYTAJ TEŻ:
Znamy skład zespołu pashy na Polską Ligę Esportową!

Niemniej lista polskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive, które poszukają swojej szansy, na Illuminar się nie kończy. Na linii startu zameldują się bowiem również inni przedstawiciele nadwiślańskiej czołówki, tacy jak Actina PACT, HONORIS czy też Wisła All in! Games Kraków. Sporym wydarzeniem na pewno jest obecność Liquid Biceps, czyli powołanej niedawno do życia nowej drużyny, za którą stoi sam Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, a dla której będzie to pierwszy poważniejszy sprawdzian przed nadchodzącym PLE. Ponadto coś dla siebie znajdą też fani m.in. CLEANTmixu, Pompa Teamu, PGE Turowa Zgorzelec czy Teamu Gaminate. Nie zabraknie też kobiecych pierwiastków w postaci Arcane Wave i RISE.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do wspomnianych wyżej ekip mogą jeszcze dołączyć kolejne – zapisy pod tym adresem trwają jeszcze do 17:55. Drugie otwarte eliminacje do IEM Beijing-Haidian 2020 ruszą natomiast o 18:00 i potrwają do 13 października, zapewniając dwóm najlepszym uczestnikom dwa miejsca w eliminacjach zamkniętych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kiedy zagrają G2 i Fnatic? Znamy harmonogram ćwierćfinałów Worlds 2020!

Kolejny tydzień października zaczynamy od dobrych wieści, które szczególnie ucieszą uczniów, studentów oraz tych, którzy w dni robocze poranną część d...