fot. Fragbite

Czwarty były gracz iBUYPOWER w składzie VALORANTA w T1

Na początku września T1 po serii słabych występów rozpoczęło przebudowę swojej dywizji VALORANTA. Ta przybrała jednak niespodziewany obrót, bo oto pod skrzydła południowokoreańskiej organizacji trafił czwarty już członek niesławnego składu iBUYPOWER.

Owym graczem jest Sam „DaZeD” Marine. Wraz z innymi reprezentantami T1, Braxtonem „braxem” Piercem, Kevenem „AZK” Larivière oraz Tylerem „Skadoodlem” Lathamem,  w 2014 roku wziął on udział w feralnym meczu CS:GO z NetcodeGuides.com. Jak się potem okazało, został on przez zawodników iBP sprzedany, co dla czterech z nich (wyłączając Lathama) zakończyło się banami najpierw na czas nieokreślony, a potem permanentnymi. To w oczywisty sposób załamało ich kariery i chociaż później próbowali oni powrócić do rywalizacji, to żaden z nich nie zdołał odbudować już swojej pozycji. Teraz spróbują dokonać tego w VALORANCIE.

CZYTAJ TEŻ:
18 lat i CS-owa emerytura – s0m zasila skład NRG w VALORANCIE

Warto w tym miejscu wspomnieć, że dla DaZeDa rozpoczęcie współpracy z T1 oznacza powrót do profesjonalnego grania po dłuższej przerwie. 31-letni dziś Amerykanin po otrzymaniu bana trzykrotnie wracał do gry – w 2015, 2017 oraz 2018 roku. Za każdym razem były to jednak tylko krótkie, trwające od kilku dni do kilku miesięcy, epizody, w których trakcie Marine nie odnosił większych sukcesów. Swój ostatni notowany przez HLTV mecz rozegrał on w sierpniu 2018, ale nie uchronił swojej ówczesnej ekipy, subtLe, przed spadkiem z ESEA Mountain Dew League.

W tej sytuacji skład podległej T1 dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Braxton „brax” Pierce
  • Keven „AZK” Larivière
  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Sam „DaZeD” Marine
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były rozstania, czas na powitania – H4RR3 zasila skład Dignitas

Gdy w styczniu tego roku Dignitas powróciło na scenę CS:GO angażując czterech weteranów z legendarnego Ninjas in Pyjamas, dało się wyczuć dozę zainter...