fot. Valve

Valve w końcu poprawiło odtwarzanie dem w CS:GO

Mimo że Counter-Strike: Global Offensive ma już na swoim karku ponad osiem lat, to przeglądanie dem wewnątrz gry nadal przysparza sporo problemów. Wygląda jednak na to, że po części zmieni to najnowsza aktualizacja, która dziś ukazała się w formie bety.

Pomijając już kwestię archaiczności całego „playera” odpowiedzialnego za odtwarzanie plików z demami, od lat problemów nastręczało swobodne przewijanie materiału do przodu lub do tyłu. Próby takie nierzadko kończyły się błędem całego dema i koniecznością otwierania go od nowa. Naprawić ten kłopot ma nowa opcja „demo_index”, którą dodał wspomniany update. Po jej uruchomieniu utworzone zostaną pełnoklatkowe linie bazowe, co ma w wyraźny sposób poprawić wydajność przyspieszania odtwarzania powtórki oraz jego cofania.

A jak w ogóle uruchomić CS:GO w wersji beta, by przetestować tę oraz inne pojawiające się w tej wersji modyfikacje? Wystarczy otworzyć Steam i kliknąć prawym przyciskiem na Conter-Strike’a na naszej liście gier, a następnie wybrać „właściwości”. Następnie należy przejść do zakładki „beta” i z listy dostępnych wersji wybrać tę nas interesującą.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR szuka zmienników na BLAST Premier i drugi sezon Flashpointa?

13 września MIBR ogłosił duże zmiany w prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Dzisiaj mamy 13 października, a przyszłość drużyny jak stała pod znakie...