fot. Izako Boars/Bartek Janiczek

Już dziś ex-Izako Boars mogą awansować do play-offów Challengera

Po trzech kolejkach European Challenger League 2020 byli gracze Izako Boars znani obecnie jako Homeless mają na swoim koncie sześć punktów. To wystarczy, by już dziś móc realnie myśleć o awansie do play-offów – niemniej, aby ten stał się faktem, Polacy muszą co najmniej zremisować nadchodzące spotkanie.

CZYTAJ TEŻ:
Niespodzianka – Izako Boars żegna się ze składem Rainbow Six!

W kolejce czwartej podopiecznym Declana „Bugsa” McWilliamsa przyjdzie się zmierzyć z czerwoną latarnią grupy B, Black Mamba Esports. Międzynarodowy skład, którego rdzeń tworzą byli zawodnicy Sector One, przegrał wszystkie trzy rozegrane przez siebie mecze, zdobywając po drodze zaledwie siedem rund i tracąc ich aż 21. Gołym okiem widać więc, że wicemistrzom Benelux League nie idzie najlepiej i trudno uznać ich za faworytów piątkowej potyczki – tymi bowiem będą gracze znad Wisły. Jest to o tyle znaczące, że tak naprawdę do zapewnienia sobie miejsca w fazie pucharowej Homeless potrzebuje zaledwie remisu i to niezależnie od wyniku rozgrywanego później spotkania BeKind z Cowana Gaming.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

16 października
17:00 Homeless vs Black Mamba Esports BO1
18:00 BeKind vs Cowana Gaming BO1
19:00 PENTA vs MnM Gaming BO1
20:00 GAMMA GAMING vs Winstrike Team BO1
21:00 Granit Gaming vs MACKO Esports BO1
22:00 Team Heretics vs Team Fedora BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. European Challenger League 2020 potrwa do 2 listopada i zapewni swoim uczestnikom dwa miejsca w barażach o awans do European League Season 2.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół iXoRii opuszcza XPG Invictę i kończy wspólną grę

W kwietniu tego roku XPG Invcita po dłuższej przerwie powróciła na scenę kobiecego Counter-Strike'a, angażując wówczas skład byłych reprezentantek War...