fot. Izako Boars

Niespodzianka – Izako Boars żegna się ze składem Rainbow Six!

Zaskakujące wieści płyną do nas z obozu Izako Boars! Rodzima organizacja zaledwie miesiąc temu mogła świętować zdobycie mistrzostwa Polski w Rainbow Six: Siege, ale dziś niespodziewanie zakończyła współpracę z dedykowanym grze Ubisoftu składem.

Po wrześniowym triumfie w Polish Masters popularne Dziki rozpoczęły zmagania w European Challenger League 2020, czyli na drugim poziomie rozgrywkowym. Niemniej teraz wiemy już, że podopieczni Declana „Bugsa” McWilliamsa sezon zakończą już pod inną banderą. Przesądziły o tym kwestie finansowe, które uniemożliwiły Izako Boars przedłużenie współpracy z zawodnikami. Już w kwietniu, gdy obie strony nawiązywały współpracę, poruszono kwestię renegocjacji umów, która miała nastąpić po zakończeniu krajowych mistrzostw. Niemniej odniesiony w nich sukces sprawił, że oczekiwania graczy wzrosły i organizacja z powodu braków budżetowych nie mogła ich spełnić.

Mówiłem to już niejednokrotnie, ale pół roku współpracy z tymi chłopakami pokazało mi jak wiele jeszcze nie wiem na temat zawodników esportowych – przyznał w rozmowie z naszym serwisem dotychczasowy menadżer dywizji Rainbow Six w Izako Boars, Paweł Potoczny. – Każdy z nich był zupełnie inny i na swój sposób nauczył mnie zupełnie innych rzeczy. Wierzę, że Panowie znajdą doskonały dom, a z tego co mi wiadomo jedna z organizacji w Polsce jest nimi bardzo mocno zainteresowana. Trzymam kciuki! – dodał. Jednocześnie Potoczny zapewnił, że chętnie pomoże zawodnikom ex-Izako Boars niezależnie od tego, gdzie w przyszłości wylądują.

Były już skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Mateusz „Ryba” Środoń
  • Jakub „Royal” Engel
  • Sebastian „Foster” Lewandrowski
  • Kacper „Yoin” Tymoszuk
  • Bartek „AueR” Hajma
  • Maksymilian „Mekses” Borkowski
  • Declan „Bugs” McWilliams – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznajcie Skye, nową agentkę VALORANTA!

Akt III w VALORANCIE coraz bliżej, nic więc dziwnego, że Riot Games odkrywa karty. Ostatnio dowiedzieliśmy się więcej na temat nowej mapy, dziś natomi...