STS
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Team Excellency żegna się ze składem CS:GO. sany ponownie bez organizacji

Nastały ciężkie czasy dla kolejnego polskiego zawodnika, który wyemigrował za granicę. Dziś bowiem zespół Rafała „sany’ego” Pietrzaka ogłosił zakończenie współpracy ze swoją dotychczasową dywizją Counter-Strike’a: Global Offensive. Po wcześniejszych przygodach w Illuminar Gaming i AVEZ Esport Pietrzak dołączył do Teamu Excellency. Jego nowa przygoda potrwała jednak nieco ponad półtora miesiąca. W tym czasie wziął on […]

Nastały ciężkie czasy dla kolejnego polskiego zawodnika, który wyemigrował za granicę. Dziś bowiem zespół Rafała „sany’ego” Pietrzaka ogłosił zakończenie współpracy ze swoją dotychczasową dywizją Counter-Strike’a: Global Offensive.

Po wcześniejszych przygodach w Illuminar Gaming i AVEZ Esport Pietrzak dołączył do Teamu Excellency. Jego nowa przygoda potrwała jednak nieco ponad półtora miesiąca. W tym czasie wziął on udział między innymi w Esport Tour Pro 2, w którym zajął drugie miejsce wygrywając po drodze z NEST, HONORIS i Actiną PACT oraz dotarł do czołowej ósemki otwartych eliminacji do Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. Reprezentanci bułgarskiej organizacji walczyli też aktywnie w europejskiej dywizji ESEA Advanced, w której obecnie znajdują się na trzydziestej lokacie, mając na koncie pięć wygranych i cztery porażki.

Pierwsze zwiastuny kłopotów od czasu wrześniowego rozkwitu Excellency mogliśmy zobaczyć już dwa dni temu. Włodarze zespołu ogłosili wtedy przeniesienie Nikoli „nk4y’ego” Radusheva na ławkę rezerwowych i wpisanie go na listę transferową. Dziś natomiast na Twitterze pojawił się oficjalny komunikat o zakończeniu współpracy z dotychczasowym składem. Organizacja podziękowała zawodnikom za grę i poinformowała, że z powodu trudnych i niepewnych czasów będzie najlepiej, jeśli obie strony pójdą własną drogą.

Ostatni skład Teamu Excellency wyglądał następująco:

  • David ” Dav” Miljanić
  • Petar „HOLMES” Dimitrijević
  • Pavel „hutji” Lashkov
  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Anton „ToH1o” Georgiev – trener
  • Nikola „nk4y” Radushev – ławka rezerwowych
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa ogłasza dwa składy na nadchodzący Trinity Force Puchar Polski

Nareszcie możemy być świadkami ciekawego offsezonu w Polsce. Z uwagi na niedawno ogłoszony Trinity Force Puchar Polski organizacje oraz gracze nie maj...