fot. ESL

Quake Pro League na półmetku, Av3k nadal poza grą

Już na początku wyjaśniamy – tak, ponownie nie dane nam będzie zobaczyć w akcji Macieja „Avka” Krzykowskiego. Polak planowo powinien dziś zmierzyć się z Marcelem „k1llsenem” Paulem, ale z przyczyn osobistych wciąż pauzuje. Niemniej grać będą inni.

Szansę na to, by objąć prowadzenie w tabeli europejskiej dywizji będzie mieć Marco „vengeurR” Ragusa. Szanse Włocha na osiągnięcie celu są zresztą bardzo duże, bo na jego drodze stanie Johan „toxjq” Quick. Szwed spośród czterech rozegranych przez siebie spotkań przegrał… cztery, zdobywając w międzyczasie zaledwie dwie mapy. Nie będzie więc zaskoczeniem, że to nie on będzie faworytem zaplanowanego na godzinę 17:00 starcia. Cztery godziny później czekają nas także swoiste wschodnioeuropejskie derby – Kirill „cnz” Golubjov podejmie Alexeia „cYpheRa” Yanushevskyego. Co ciekawe, jeżeli cnz wygra 3:0, a vengeurR jakimś cudem polegnie z toxjqem, to właśnie Estończyk wskoczy na pierwsze miejsce. Aczkolwiek jego rywal, cYpheR, raczej nie będzie chciał do tego dopuścić, bo sam walczy o lokatę w czołowej czwórce.

Harmonogram siódmej kolejki prezentuje się następująco:

18 października
16:00 maxter vs DaHanG BO3
17:00 vengeurR vs toxjq BO3
18:00 rapha vs Effortless BO3
19:00 dooi vs nosfa BO3
20:00 cha1n vs psygib BO3
21:00 cnz vs cYpheR BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Europa wciąż walczy! Jankos i jego G2 uzupełniają grono półfinalistów Worlds

Cóż to był za występ! G2 Esports w półfinale mistrzostw świata! ZNOWU, już po raz trzeci z rzędu! Marcin "Jankos" Jankowski i jego kompani w niedzielę...