Przed zbliżającym się startem drugiej edycji Flashpoint MAD Lions musiało uzupełnić braki kadrowe po Pawle "innocencie" Mocku i dzisiejszym odejściu Asgera "AcilioNa" Larsena. Wybór pozostałej trójki i trenera padł na Ismaila "refrezha" Aliego oraz Rasmusa "HooXiego" Nielsena.

Postać tego pierwszego nie budzi wśród kibiców Counter-Strike: Global Offensive żadnych wątpliwości. Duńczyk pomimo młodego wieku miał okazję reprezentować kilka rozpoznawalnych drużyn. Swoje pierwsze szlify na wyższym poziomie zbierał w barwach Copenhagen Flames, skąd na moment wylądował w ajukreizi, ale następnie testowany był w Teamie Singularity. Choć tam kariery nie zrobił, to 22-latek w kolejnych miesiącach występował pod tagiem Tricked Esport, Fragsters czy OpTic Gaming. W ostatnim czasie jego kariera wyhamowała, o czym świadczy gra w x6tence, ale w końcu zawodnik uchodzący za ogromny talent będzie miał szansę udowodnić, że opinie o jego umiejętnościach nie są przesadzone.

Do nowej drużyny Ali powędruje ze swoim znajomym z x6, czyli Rasmusem "HooXim" Nielsenem. Duńczyk swoją całą przygodę z CS:GO spędził w rodzimych składach i jego preferencje potwierdza kontakt z MAD Lions. 25-latek zarówno nieźle operuje karabinem, jak i dowodzi swoim kompanom. Lwy zdecydowanie potrzebują świeżej krwi i kogoś, kto sprawi, że w nadchodzących turniejach hiszpańska organizacja świecić będzie triumfy. Czy pierwszym z nich będzie drugi sezon Flashpointa, który rozpocznie się 9 listopada?

Aktualny skład MAD Lions:

  • Frederik "⁠acoR⁠" Gyldstrand
  • Rasmus "⁠sjuush⁠" Beck
  • Fredrik "⁠roeJ⁠" Jørgensen
  • Ismail "⁠refrezh⁠" Ali
  • Rasmus "⁠HooXi⁠" Nielsen
  • Luis "⁠peacemaker⁠" Tadeu – trener