fot. Riot Games

Gwiazdy zaprezentują gameplay z League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift zbliża się do swojej otwartej bety, której start zaplanowany jest na 27 października. Niefortunnie dla Europejczyków i Amerykanów, wersja testowa produkcji będzie dostępna na starcie zaledwie dla kilku regionów. Mowa tutaj między innymi o Korei Południowej i Japonii (pełną listę znajdziecie w tym artykule). Zanim jednak fani LoL-a w Azji będą mieli okazję wypróbować nowy tytuł na iOS i Androidy, już dzisiaj czeka nas specjalne wydarzenie, podczas którego zobaczymy gameplay z Wild Rift.

W evencie weźmie udział kilkunastu influencerów i celebrytów, głównie ze świata gamingu. Z tej listy można wymienić między innymi Joedata „Voyboya” Esfahaniego, Williama „Meteosa” Hartmana czy Ricka Foxa, założyciela organizacji Echo Fox. Każdy z nich rozegra dzisiejsze zmagania na najnowszej wersji smartfona od Apple, iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro. Wydarzenie jest zaplanowane na 18:30 czasu pacyficznego, co by oznaczało, że podczas startu według polskiego czasu będzie już de facto piątek, godzina 3:30.

Co więcej, podczas dzisiejszego eventu zobaczymy sześciu nowych czempionów – Dariusa, Dravena, Kai’Sę, Evelynn, Akali i Seraphine. Dołączą oni do ogłoszonego już zestawu bohaterów dostępnych na starcie bety, w wyniku czemu LoL: Wild Rift będzie posiadało 49 postaci na rozpoczęcie Open Bety.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Peter Dun rozstaje się z MAD Lions

Trzyletnia współpraca Petera Duna oraz MAD Lions (wcześniej znane również jako Splyce) dobiegła końca. 33-latek wczoraj wieczorem poinformował za pośr...