STS
fot. ESL

c0ntact kompletuje skład przed drugim sezonem Flashpointa

Do startu drugiego sezonu Flashpointa pozostały już niespełna trzy tygodnie. Nic więc dziwnego, że uczestniczące w rozgrywkach ekipy zaczynają powoli kompletować swoje składy – dziś na przykład poznaliśmy ostateczny kształt c0ntact Gaming.

Przez kilka ostatnich tygodni formacja prowadziła poszukiwania następców przesuniętych na ławkę Luki „emiego” Vukovicia i Georgiego „SHiPZA” Grigorova. Potencjalnymi kandydatami byli znany z BIG Owen „smooya” Butterfield, a także Lotan „Spinx” Giladi, stawiający dopiero pierwsze kroki w profesjonalnej karierze 20-latek z Izraela. Ostatecznie Giladi wywalczył sobie stały angaż, podczas gdy Butterfield z uwagi na różnicę zdań opuścił zespół. Zamiast niego postawiono więc na Rigona „rigoNa” Gashiego, byłego klubowego kolegi Filipa „TUDSONA” Tudeva z czasów Teamu Secret, który miał już okazję wesprzeć c0ntact jako zmiennik w ósmym sezonie LOOT.BET/CS.

Cieszę się, że podpisałem mój pierwszy profesjonalny kontrakt z c0ntact. Czekałem ze świadomością, że może kiedyś otrzymam swoją szansę i tak się też stało – przyznał Spinx. – Przez ostatnie kilka miesięcy czekałem na szansę, by pokazać, na co mnie stać i grać w czołówce. Czuję się podekscytowany faktem, że będę mógł razem z chłopakami rozwijać się i rywalizować we Flashpoincie – stwierdził z kolei rigoN. Teraz przed nowymi nabytkami kilkanaście dni na przygotowania przed rozgrywkami, w których ich potencjalnymi rywalami będą m.in. MIBR, Fnatic, OG oraz BIG.

W tej sytuacji skład c0ntact Gaming prezentuje się następująco:

  • Rokas „⁠EspiranTo⁠” Milasauskas
  • Otto „⁠ottoNd⁠” Sihvo
  • Marco „⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi
  • Rigon „⁠rigoN⁠” Gashi
  • Neil „⁠NeiL_M⁠” Murphy – trener
  • Daniel „⁠djL⁠” Narancic – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dardoch junglerem Dignitas w 2021 roku

Ósma drużyna letniego splitu League of Legends Championship Series 2020 zdecydowała się podjąć kroki dotyczące swojej kadry na przyszły rok. Dziś Dign...