fot. twitter.com/PlayCODMobile

Call of Duty: Mobile pobrano już 300 milionów razy

Mobilna wersja Call of Duty pojawiła się na rynku 1 października 2019 roku. Od samego początku tytuł wzbudził bardzo duże zainteresowanie graczy. W zaledwie kilka miesięcy od premiery produkcja Activision Blizzard stała się jedną z najważniejszych w kategorii gier mobilnych.

Matthew Lewis, dyrektor generalny odpowiedzialny za Call of Duty: Mobile poinformował, że tytuł ten przekroczył właśnie barierę 300 milionów pobrań. – To fantastyczne uczucie móc zaoferować zabawną, bezpłatną rozrywkę dla tak dużej liczby osób. Z ponad trzystoma milionami pobrań możemy uznać ten pierwszy rok od premiery za fantastyczny – skomentował Lewis na Twitterze.

W podobnym tonie wypowiedział się Chris Plummer, wiceprezes Activision Blizzard, który przyznał, że w tym momencie CoD: Mobile to najpopularniejsza produkcja amerykańskiego przedsiębiorstwa – Urządzenia mobilne okazały się dla nas wspaniałą okazją biznesową. Pod względem miesięcznej liczby użytkowników to nasza największa platforma – zdradził Plummer.

Przypomnijmy, że aby uczcić pierwszy rok na rynku, twórcy udostępnili niedawno jedenasty sezon swojej produkcji. Rocznicowa aktualizacja przyniosła m.in.: nową mapę (np. Alcatraz Battle Royale), zmienione tryby gry wieloosobowej, a także mnóstwo elementów kosmetycznych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Razer rozświetla komputery PC dzięki nowej kolekcji akcesoriów Chroma RGB

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o debiucie nowych urządzeń – adresowalnego kontrolera RGB oraz now...