fot. ESL/Adam Łakomy

Rozlosowano drabinkę eliminacji do IEM Beijing. Polsko-polskie starcie!

Illuminar Gaming jako jedyny polski skład CS:GO dostało się do zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. Dzięki temu już za tydzień podopieczni Adriana „imd” Piepera podejmą próbę awansu na jedną z ważniejszych imprez końcówki tego roku.

Dziś rodzima ekipa poznała pierwszego rywala, z którym rozpocznie swoją walkę o upragniony bilet na imprezę. Owym rywalem okazało się Sprout, czyli zespół, którego barw na co dzień bronią Paweł „dycha” Dycha oraz Michał „snatchie” Rudzki. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że już po inauguracyjnym boju niektórzy z naszych rodaków spadną do dolnej drabinki, gdzie nie będzie już miejsca na błędy. Wygrani natomiast trafią do półfinałów, gdzie czekać będzie zwycięzca pojedynku pomiędzy GODSENT a K23.

Pary pierwszej rundy eliminacji prezentują się następująco:

Team Spirit vs FATE Esports GODSENT vs K23
Endpoint vs North Illuminar Gaming vs Sprout

Zamknięte eliminacje do IEM Beijing-Haidian 2020 rozegrane zostaną między 30 października a 2 listopada. Ostatecznie awans na zawody główne, których łączna pula wyniesie 150 tysięcy dolarów, uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OKOLICIOUZ – THE FORCE. Fragmovie

Na początku lutego tego roku na łamach Cybersportu pojawił się wywiad Adama Suskiego z Filipem „filq” Szatkowskim, który specjalizuje się w tworzeniu...