STS
fot. MIBR

Wszystko jest już jasne. leo_drk, LUCAS1 i vsm zmiennikami w MIBR

MIBR wygrał wyścig z czasem. Organizacja potwierdziła, że Leonardo „leo_drunky leo_drk” Oliveira, Lucas „LUCAS1” Teles oraz zbanowany przez Valve Vinicius „vsm” Moreira uzupełnią zdziesiątkowaną kadrę formacji podczas BLAST Premier Fall Series i drugiego sezonu Flashpointa.

Pozyskanie tych trzech konkretnych graczy nie jest większym zaskoczeniem, albowiem ich nazwiska przewijały się w ostatnich doniesieniach prasowych, a poza tym byli widziani u boku Vito „kNg” Giuseppe oraz Alencara „trk” Rossato podczas meczów sparingowych. leo_drk i vsm zostali wypożyczeni ze swoich aktualnych zespołów, odpowiednio Sharks Esports i DETONY Gaming, natomiast LUCAS1 chwilę temu opuścił Imperial Esports, co czyniło jego transfer najprostszym do zrealizowania. Nieporównywalnie większych pokładów determinacji ze strony działaczy MIBR wymagały rozmowy w sprawie Oliveiry – Sharks długo nie chcieli udostępnić swojego zawodnika, ale finalnie transakcję udało się dopiąć. Pewnie zastanawia was przekreślenie użyte przy pseudonimie zawodnika na początku tekstu. Nie wzięło się ono przypadkowo, ponieważ 21-latek wraz z dołączeniem do MIBR zmienił swój nick.

Po kilku latach profesjonalnej gry, z wieloma doświadczeniami w Brazylii i poza nią, bardzo dojrzałem jako gracz i jako osoba. Teraz, kiedy będę musiał stawić czoła nowym wyzwaniom, postanowiłem zmienić swój pseudonim, co ma reprezentować nowy etap w mojej karierze – wyjaśnił w rozmowie z Globo Esporte.

CZYTAJ TEŻ:
Powrót legendy po 11 latach. cogu trenerem i menadżerem MIBR!

Drużyna opuściła Brazylię i poleciała do Serbii, a konkretniej do Belgradu, który wybrała na miejsce bootcampu. Właśnie w stolicy prawie siedmiomilionowego państwa Latynosi będą przygotowywać się do nadchodzących mistrzostw. Oficjalny debiut nowego składu MIBR przypadnie na 2 listopada i pojedynek z Astralis w ramach BLAST Premier Fall Series. W przyszłym miesiącu piątka powalczy też w ramach drugiego sezonu Flashpointa. Niewykluczone, że podopieczni Raphaela „cogu” Camargo będą chcieli wystąpić także w innych internetowych turniejach, tak aby utrzymywać rytm meczowy oraz pracować nad zgraniem. Czy któryś ze zmienników zostanie w docelowej kadrze klubu na przyszły sezon? Na to pytanie organizacja odpowie nam bliżej końca roku.

Skład MIBR na resztę sezonu: 

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato
  • Leonardo „leo_drk” Oliveira – zmiennik
  • Lucas „LUCAS1” Teles – zmiennik
  • Vinicius „vsm” Moreira – zmiennik
  • Raphael „cogu” Camargo – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mertens z atomowym strzałem, Kane szybki jak błyskawica. Nowe wydarzenie w FIFIE 21

W piątkowy wieczór na serwerach FIFY 21 pojawiło się wyczekiwane od kilku dni wydarzenie specjalne. Aktualizacja o nazwie Rulebreakers dodała do gry m...