fot. POLISH ESPORT CUP

CS:GO, VALORANT czy Assetto Corsa? Ruszyły zapisy do drugiej tury POLISH ESPORT CUP

Dopiero niedawno podsumowaliśmy pierwszą turę POLISH ESPORT CUP, a tymczasem już za chwilę ruszy tura druga. Nim jednak rywalizacja rozpocznie się na nowo, odbędą się zapisy, których forma pozostała niezmieniona w stosunku do tego, co miało miejsce na początku miesiąca.

Polem zmagań będą więc ponownie trzy gry, tj. Counter-Strike: Global Offensive, VALORANT oraz Assetto Corsa. W przypadku obu FPS-ów rejestracja uczestników potrwa do 26 października do godziny 23:59. Inaczej wygląda to w przypadku wirtualnych wyścigów, gdyż tam zapisy rozpoczną się 25 października i potrwają do 6 listopada, czyli do końca zawodów. Warto w tym miejscu nadmienić, że udział jest całkowicie darmowy i do gry przystąpić mogą także ci, którym nie poszło w poprzedniej odsłonie imprezy. Druga tura POLISH ESPORT CUP wystartuje 28 października i ponownie zaoferuje uczestnikom możliwość zdobycia nagród pieniężnych – wcześniej jednak warto odwiedzić formularze rejestracyjne:

Druga edycja POLISH ESPORT CUP odbędzie się między 7 października a 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzowie Chin kontra czarny koń turnieju. Top Esports vs Suning w półfinale Worlds 2020

Półfinałowy pojedynek pomiędzy Top Esports a Suning na Mistrzostwach Świata League of Legends to jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów w tym roku....