fot. Konami

Mobilny eFootball PES wraca z najnowszą odsłoną

Najnowsza część serii eFootball PES pojawiła się na konsolach i komputerach osobistych 15 września bieżącego roku. Gracze korzystający z urządzeń przenośnych musieli poczekać na sezonową aktualizację kilka tygodni dłużej. Dziś firma Konami poinformowała jednak, że jest już możliwość pobrania mobilnej wersji eFootball PES 2021.

Najnowsza aktualizacja (5.0.0) obejmuje przede wszystkim odświeżenie składów. Twórcy gry dodali także liczne elementy kosmetyczne związane z kilkoma licencjonowanymi klubami. Chodzi o takie drużyny jak Manchester United, Arsenal, Barcelona, Juventus, Bayern Monachium czy AS Roma, które z firmą Konami mają podpisane specjalne umowy.

Oprócz tego aktualizacji uległa ścieżka dźwiękowa. Twórcy delikatnie odświeżyli również oprawę graficzną, a także naprawili szereg błędów znanych z poprzedniej wersji. Najnowsza odsłona piłkarskiego hitu od Konami nie przyniosła natomiast większych zmian jeśli chodzi o rozgrywkę. Gra pod tym względem wygląda bliźniaczo do ubiegłorocznej odsłony.

Najnowsza część serii eFootball PES Mobile waży 1,7 GB i jest dostępna za darmo zarówno w sklepie Google Play jak i na App Store. Warto dodać, że poprzednia wersja gry cieszyła się bardzo dużą popularnością. Firma Konami poinformowała, że łącznie pobrano ją ponad 300 milionów razy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mikyx, G2 Esports, Worlds 2020

"DAMWON jest o poziom wyżej od reszty". Mikyx komentuje formę regionów na Worlds 2020

G2 Esports w fatalnym stylu pożegnało się z Worlds 2020 w sobotę, ulegając DAMWON Gaming. Mistrzowie Korei niewątpliwie byli lepszym zespołem, dominuj...