STS
fot. Electronic Arts

Nadchodzi 7. sezon Apex Legends, a wraz z nim nowa bohaterka i mapa

Nieco ponad tydzień dzieli nas od startu siódmego sezonu rywalizacji w Apex Legends. Niemniej już dziś twórcy ujawnili, czego możemy się spodziewać i bez wątpienia fani battle royle’a od Respawn Entertainment powinni zacierać ręce.

W grze pojawi się bowiem m.in. nowa bohaterka, Horizon. Jej prawdziwe imię to Mary Somers – w przeszłości była ona genialną astrofizyczką, której zadaniem było rozwiązanie kryzysu energetycznego na Olimpie. Jej poszukiwania zaprowadziły ją aż na krawędź kosmosu, gdzie zdradzona przez swoją towarzyszkę omal nie została pochłonięta przez czarną dziurę. Przed opuszczeniem domu złożyła jednak obietnicę swojemu synowi. Obiecała, że wróci. Pomóc jej w osiągnięciu tego celu mają nowo nabyte umiejętności związane z panowaniem nad grawitacją. Pełną historię doktor Somer można poznać w opublikowanym przez twórców filmie:

Wspomniany wcześniej Olimp także jest istotny, bo to właśnie on będzie nową, trzecią dostępną w grze mapą. – Wznieś się do pięknego, ogromnego i skrytego w chmurach miasta. Uważaj jednak, gdzie stąpasz – do znajdującej się poniżej planety długa droga w dół – możemy wyczytać na oficjalnej stronie produkcji. Niemniej w poruszaniu się po rozległej arenie pomoże nam Trident, pojazd zdolny pomieścić cały nasz skład. Ponadto do naszej dyspozycji oddana zostaną także funkcja tworzenia klanów oraz nowa przepustka bojowa zawierająca ponad sto ekskluzywnych przedmiotów, w tym również legendarnych skórek.

Siódmy sezon w Apex Legends rozpocznie się 4 listopada – tego samego dnia dostępny dotychczas tylko na Originie tytuł zadebiutuje na Steamie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wiślacki walec rozjechał kolejnych rywali w ESL MP

Jak na razie faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 układa się niemal idealnie dla Wisły All in! Games. Drużyna ze stolicy Małopolski zgarn...