fot. Riot Games/David Lee

Niespełnione oczekiwania powodem roszad w składzie? Nemesis na wylocie z Fnatic?

Kończący się obecnie sezon w League of Legends nie należał dla Fnatic do udanych. Drużyna Martina „Rekklesa” Larssona pomimo dwóch wicemistrzostw Starego Kontynentu i dojścia do ćwierćfinału Mistrzostw Świata, nie poprawiła swych wyników z zeszłego roku. Wtedy osiągnęła przecież niemalże identyczne rezultaty, z wyjątkiem wiosny. Wtedy pomarańczowo-czarni nie doszli nawet do finału League of Legends European Championship. Nie trzeba raczej tłumaczyć, że formacja tego kalibru celuje w najwyższe trofea.

Nic więc dziwnego, że włodarze organizacji szykują prawdopodobnie zmiany w szeregach dywizji LoL-a, które tym razem pozwolą na sięgnięcie po regionalny czempionat i lepsze osiągi na Worlds. To właśnie na najważniejszym turnieju w kalendarzu LoL-a najsłabiej według wielu prezentował się Tim „Nemesis” Lipovšek. Dlatego też, jak donosi czołowy turecki esportowy portal Esporin, to Słoweniec ma opuścić szeregi Fnatic podczas najbliższego okienka transferowego.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto będzie następcą Nemesisa, chociaż portal zaznaczył, że Fnatic zastanawiało się nad ściągnięciem Ersina „Blue” Görena z 1907 Fenerbahçe. Transfer ten jest jednak mało prawdopodobny.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Siedem polskich formacji i... Cream Real Betis. Znamy wszystkich uczestników Trinity Force Pucharu Polski

Wczoraj wieczorem zakończyły się ostatnie, czwarte kwalifikacje do fazy głównej Trinity Force Pucharu Polski. Dzięki otwartemu systemowi zapisów w tur...