STS
fot. Turner Sports/ELEAGUE

olofmeister wraca do składu FaZe! Ale tylko tymczasowo

Potwierdziły się nasze niedawne doniesienia – Olof „⁠olofmeister⁠” Kajbjer ponownie przywdzieje barwy FaZe Clanu! Szwed tymczasowo powrócił bowiem do składu, by zastąpić sprzedanego dziś do G2 Esports Nikolę „⁠NiKo⁠” Kovača.

Legendarny Szwed ostatnie pięć miesięcy spędził poza grą. – Zdecydowałem się na wzięcie przerwy od Counter-Strike’a. W ostatnim czasie coraz częściej odczuwałem zmęczenie i traciłem motywację potrzebną do tego, żeby godnie reprezentować siebie, swoich kolegów oraz markę FaZe. Wciąż kocham grę i całą scenę, ale muszę odzyskać motywację. Zamierzam odpocząć, dojść do siebie oraz pomyśleć na temat swojej przyszłości – pisał jeszcze w maju. Od tego czasu próżno było szukać jakichkolwiek informacji na temat potencjalnego powrotu Kajbjera, nic więc dziwnego, iż zaczęto podejrzewać, że ten może w ogóle nie nastąpić.

CZYTAJ TEŻ:
Kuzyni Kovač w jednej drużynie. NiKo dołącza do G2 Esports!

Stało się jednak inaczej, a 28-letni strzelec ponownie zamelduje się na serwerze już w czwartek przy okazji meczu BLAST Premier Fall Series 2020 z BIG. Na ten moment nie ma jednak pewności, jak długo dane nam będzie oglądać szwedzkiego strzelca w akcji, bowiem jego powrót do składu ma charakter tylko tymczasowy. Czy tylko na okres turnieju BLASTA, czy także na inne najbliższe mecze? To również nie zostało sprecyzowane. Tak czy inaczej, przed olofem i jego kolegami zdecydowanie niełatwy czas, bo dziś zespół poza NiKo, czyli dotychczasowym prowadzącym, stracił także swojego trenera, Janko „YNk” Paunovicia.

W tej sytuacji skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Marcelo „coldzera” David
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Olof „⁠olofmeister⁠” Kajbjer – zmiennik
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy nową Drużynę Tygodnia. W zestawieniu znalazł się polski bramkarz

Ujawniona została nowa Drużyna Tygodnia (TOTW) w grze FIFA 21. Zestawienie numer 5 powinno szczególnie ucieszyć sympatyków włoskiej Serie A oraz angie...