fot. POLISH ESPORT CUP

Druga tura POLISH ESPORT CUP ruszyła, znamy pierwszych szczęśliwców

Druga tura POLISH ESPORT CUP wystartowała! To oznacza, że w każdej z trzech gier, tj. w Counter-Strike’u: Global Offensive, VALORANCIE oraz Assetto Corsie, zapadły pierwsze rozstrzygnięcia. Kto ostatecznie sięgnął po upragnione zwycięstwa? O tym więcej poniżej.


Assetto Corsa

W przypadku zawodów w symulatorze Assetto Corsa bez zmian, bo zarówno pole position, jak i triumf w wyścigu na torze AVUS na serwerze PLATINUM padły łupem Dominika Blajera, czyli mistrza pierwszej tury POLISH ESPORT CUP. Co ciekawe, młody kierowca zdecydował się podjąć wraz z organizatorami pewien zakład i jeżeli uda mu się zwyciężyć także turę drugą i trzecią, to poza nagrodami pieniężnymi otrzyma on także ufundowany specjalnie z tej okazji puchar. A wracają do samych rozgrywek – tym razem plecy Blajera oglądał Mariusz Tworzydło, zaś na najniższym stopniu podium stanął Jakub Charkot. Co ciekawe, ten ostatni o setne sekundy wyprzedził Mateusza Tyszkiewicza, który w efekcie znalazł się poza czołową trójką. Na serwerze GOLD najlepszy był z kolei Patryk Toniński, ale na wyróżnienie zasługuje także Dominik Kapcia, który finiszował na trzeciej pozycji, a paliwa w baku jego pojazdu było dokładnie tyle, by silnik zgasł tuż po przekroczeniu linii mety. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć powtórkę zmagań w Assetto Corsa pod tym adresem.


VALORANT

W środę w ramach turnieju VALORANTA odbyły się dwie tury eliminacyjne, w każdej z nich można było natomiast wywalczyć po dwa miejsca w fazie finałowej. Po te sięgnęły takie ekipy, jak TIBIA, Mult1media, Ciszej oraz Bastards. Ta ostatnia w półfinale wyeliminowała reprezentantów WKS-u Śląsk Wrocław, którzy będą musieli poszukać swojej szansy w kolejnych dniach kwalifikacji. Najciekawsze zagrania wczorajszych zmagań obejrzeć można pod tym, pod tym, oraz pod tym adresem. Tutaj z kolei dostępna jest powtórka całego dnia.


Counter-Strike: Global Offensive

Wielu chętnych postanowiło spróbować swoich sił w Counter-Strike’u, bowiem do rozgrywek w ramach tej produkcji przystąpiło wczoraj w sumie 67 zespołów. Do zdobycia była jednak tylko jedna przepustka do zamkniętych eliminacji, po tę zaś sięgnęła ekipa kryjąca się pod nazwą ZALOSNE. Po drodze udało jej się ograć takie drużyny, jak m.in. Ko4epra, ślepaki czy PolTeam Young, zaś w decydującym meczu pokonała ona skład znany jako Smieciarze. Co ciekawe, tym razem po awans nie sięgnęło ANTY DPM, czyli formacja, która brała udział w finałach pierwszej tury POLISH ESPORT CUP. Całość środowych zmagań obejrzeć można pod tym adresem.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe ultralekkie myszki dla graczy – SteelSeries przedstawia Aerox 3 oraz Aerox 3 Wireless

SteelSeries, producent sprzętu dla graczy, ogłosił dziś nowe, ultralekkie gamingowe myszki – Aerox 3 oraz Aerox 3 Wireless. Wytrzymałość i najwyższej...