fot. POLISH ESPORT CUP

Kolejne składy CS:GO i VALORANTA z awansem w POLISH ESPORT CUP

Kolejny dzień drugiej tury POLISH ESPORT CUP za nami. Co prawda kierowcy Assetto Crosa odpoczywali, ale nie oznacza to, że było nudno. Wręcz przeciwnie, bo kolejne mecze, których stawką był awans do kolejnej fazy, rozegrały formacje Counter-Strike’a: Global Offensive oraz VALORANTA


Counter-Strike: Global Offensive

Drugiego dnia eliminacji do turnieju CS:GO działo się naprawdę sporo, a to dlatego, że i praktycznie wszystkie mecze były wyrównane. Większego problemu z tym faktem nie miał jednak zespół AntyDPM, który po drodze ograł m.in. uczestników ESL Mistrzostw Polski z PGE Turowa Zgorzelec. Przeszkodą nie do przejścia okazał się dopiero inny znany z ESL MP zespół, Team Gaminate. Sebastian „fr3nd” Kuśmierz i koledzy w końcowej fazy decydującego pojedynku przegrywali 11:12, ale potem nie pozwolili już sobie na żadną wpadkę, dzięki czemu kosztem AntyDPM awansowali do zamkniętego etapu. Wszystkie rozegrane w czwartek mecze obejrzeć można pod tym adresem.


VALORANT

Zupełnie inaczej niż w CS:GO wyglądało to w VALORANCIE, tam bowiem nie brakowało jednostronnych starć, które kończyły się triumfami do czterech, jednego, a nawet do zera! Na uwagę zasługiwało m.in. spotkanie Dzióbeńków Babci z Chakalaką. Po pierwszej połowie to Dzióbeńki mogły cieszyć się z prowadzenia 7:5, które jednak na niewiele im się zdało, bo finalnie górą wynikiem 16:14 była Chakalaka. Warto w tym miejscu wyróżnić jednego z członków tej ostatniej drużyny, WISSSSSPERa, który w dziesiątej rundzie ustrzelił ace’a. Ostatecznie zresztą jego zespół awansował do fazy finałowej, do której przepustkę zapewniły sobie także yomeniks, SPOCENCY oraz Cracked. Wszystkie rozegrane w czwartek mecze obejrzeć można pod tym adresem.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Crownshot, ZaZee i Trick na wylocie z SK Gaming? Ich miejsce mają zająć debiutanci

Z zagranicy docierają do nas kolejne plotki transferowe dotyczące drużyn z League of Legends European Championship! Tym razem skupiają się one wokół S...