STS
fot. POLISH ESPORT CUP

Dziś poznamy triumfatorów drugiej tury POLISH ESPORT CUP w CS:GO

Przed nami decydujący dzień drugiej tury zawodów CS:GO w ramach POLISH ESPORT CUP. W grze o pierwsze miejsce pozostały już tylko cztery drużyny, w tym wicemistrzowie tury pierwszej, Pompa Team, którzy sięgnęli po zaskakujące zwycięstwo. Owo zwycięstwo niespodziewanie nastąpiło przy okazji potyczki z HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego po trzymapowym pojedynku musiał […]

Przed nami decydujący dzień drugiej tury zawodów CS:GO w ramach POLISH ESPORT CUP. W grze o pierwsze miejsce pozostały już tylko cztery drużyny, w tym wicemistrzowie tury pierwszej, Pompa Team, którzy sięgnęli po zaskakujące zwycięstwo.

Owo zwycięstwo niespodziewanie nastąpiło przy okazji potyczki z HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego po trzymapowym pojedynku musiał bowiem uznać wyższość występującej w nieco odmienionym składzie Pompy. Za burtą wylądował także inny zaproszony zespół, CLEANTmix, który okazał się słabszy od AntyDPM, z kolei Cyberwolves musiało 0:2 uznać wyższość Teamu Gaminate. Pewną ciekawostką był międzynarodowy pojedynek, w którym Entropiq z Czech podjęło GRON z Rosji – finalnie górą byli nasi południowi sąsiedzi, którzy po dwóch zaciętych pojedynkach gładko rozprawili się z oponentami z Europy Wschodniej na Duście2.

Dziś dalszy ciąg emocji. Już o 12:00 w pierwszym półfinale Team Gaminate podejmie Entropiq, zaś trzy godzin później do boju staną AntyDPM i Pompa Team. Z kolei na 18:00 zaplanowano star wielkiego finału drugiej tury POLISH ESPORT CUP w CS:GO, którego zwycięzca wzbogaci się o 10 tysięcy złotych. Wszystkie mecze, które obejrzeć będzie można pod tym adresem, rozegrane zostaną w systemie BO3.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wśród uczestników Nine to Five 6 Dawn trzy polskie ekipy, w tym zespół STOMPA i oskarisha

Mimo że piąta odsłona betway Nine to Five jeszcze się nie zakończyła, to organizatorzy rozpoczęli już proces wysyłania zaproszeń do odsłony szóstej. I...