fot. Chensiyuan (na licencji CC BY-SA 4.0)

EA prezentuje kolejne zestawienie Drogi do finału w FIFIE 21. Tym razem związane z Ligą Europy

W zeszłym tygodniu w FIFIE 21 zadebiutowało wydarzenie znane jako Droga do finału. Wtedy też poznaliśmy pierwszych piłkarzy wyróżnionych unikatowymi dynamicznymi kartami. Poprzednie zestawienie skupione było jednak tylko na zawodnikach występujących w Lidze Mistrzów. Dziś natomiast twórcy postanowili ujawnić karty związane z Ligą Europy.

Najlepiej ocenionym piłkarzem w tej grupie został Pierre-Emerick Aubameyang. Gaboński napastnik, który na co dzień występuje w londyńskim Arsenalu, został nagrodzony kartą z oceną ogólną wynosząca aż 88 oczek. Oprócz niego fanów Premier League powinien zainteresować także Wilfred Ndidi z Leicester City. Jego karta została oceniona na 86 punktów.

Najnowsze zestawienie może ucieszyć także sympatyków francuskiej Ligue 1. Oprócz Renato Sanchesa z Lille OSC do zgarnięcia jest także Youcef Atal, piłkarz OGC Nice. Trzeba jednak zaznaczyć, że drugi z zawodników dostępny jest jedynie w ramach nowego wyzwania budowania składu (WBS).

Oprócz wymienionych piłkarzy wyróżnieni zostali także przedstawiciele Serie A oraz Bundesligi. Jeśli chodzi o ligę włoską, to w zestawieniu znalazł się Bruno Peres, prawy obrońcy AS Romy. Sympatyków niemieckiej piłki zainteresować powinien natomiast Moussa Diaby z Bayeru Leverkusen, który może pochwalić się zawrotnym tempem wynoszącym aż 95 oczek.

Pełna lista wyróżnionych piłkarzy:

Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal FC), Wilfred Ndidi (Leicester City), Moussa Diaby (Bayer 04 Leverkusen), Renato Sanches (Lille OSC), Bruno Peres (Generic Capitale), Youcef Atal (OGC Nice)

W artykule wykorzystano grafiki należące do EA Sports.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

paTiTek, zeek i Mickebwoy w play-inach eliminacji do europejskiego First Strike

Za nami pierwsze otwarte eliminacje do europejskiego First Strike. Tym samym szesnaście składów uzyskało dziś awans do pierwszych play-inów turnieju k...