STS
fot. AGO ROGUE

Najmocniejsza trójka i Moc Trójcy – czas rozstrzygnięć w Trinity Force Pucharze Polski

Trinity Force Puchar Polski wkracza w decydującą fazę. W ten weekend zostaną rozegrane trzy ostatnie mecze zawodów zwieńczonych niedzielnych finałem. O triumf wciąż walczą AGO ROGUE, Cream Real Betis i K1CK Neosurf, a już dziś o pierwsze wolne miejsce w finale oraz co najmniej 14 tysięcy złotych nagrody zmierzą się dwie pierwsze z wymienionych formacji.

Jak dotąd zarówno wicemistrzowie Alior Bank Ultraligi, jak i zespół Artura „Zwyroo” Trojana, nie przegrały ani jednej potyczki na Summoner’s Rifcie. Dziś wieczorem jednak zwycięska seria jednej z tych drużyn dobiegnie końca. Tym razem czeka nas pojedynek w formacie BO5, a nie jak dotąd BO3, więc zobaczymy co najmniej trzy starcia na Polach Sprawiedliwości. Zwycięzcę zaplanowanego na piątkowy wieczór pojedynku czeka wolna sobota, pokonany zaś jutro będzie musiał zmierzyć się z K1CK Neosurf w finale drabinki przegranych.

Dzisiejszy harmonogram Trinity Force Pucharu Polski:

13 listopada
17:00 Cream Real Betis vs AGO ROGUE BO5

Mecze Trinity Force Pucharu Polski będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00. Do zgarnięcia w turnieju jest łącznie 50 tysięcy złotych – 28 tys. powędruje do zdobywcy najwyższego stopnia podium, połowa tej kwoty do srebrnego medalisty, a pozostałe 8000 zł do trzeciej drużyny zawodów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaskakujące zmiany w Korei! DAMWON traci trenerów na rzecz T1 i zatrudnia legendarnego szkoleniowca

Wydawałoby się, że mistrzowie świata w League of Legends w ramach przygotowania do kolejnego sezonu nie będą przeprowadzać żadnych znaczących zmian. J...