STS
fot. BLAST Premier/Jak Howard

THREAT trenerem NiP-u przez kolejne trzy lata

Na początku roku Ninjas in Pyjamas zadziwili wszystkich. Szwedzka organizacja po blisko dwuletniej przerwie przywróciła bowiem na stanowisko pierwszego szkoleniowca Björna „THREATA” Persa, ten zaś zadowolił włodarzy na tyle, że teraz zaproponowano mu przedłużenie współpracy o kolejne trzy lata. – Jestem zachwycony faktem, że Björn zaufał nam na kolejne trzy lata – przyznał Jonas Gundersen, […]

Na początku roku Ninjas in Pyjamas zadziwili wszystkich. Szwedzka organizacja po blisko dwuletniej przerwie przywróciła bowiem na stanowisko pierwszego szkoleniowca Björna „THREATA” Persa, ten zaś zadowolił włodarzy na tyle, że teraz zaproponowano mu przedłużenie współpracy o kolejne trzy lata.

Jestem zachwycony faktem, że Björn zaufał nam na kolejne trzy lata – przyznał Jonas Gundersen, który w organizacji pełni funkcję Chief Operating Officer. – Jest on jednym z najbardziej kompetentnych trenerów/prowadzących w historii gry, a także posiada wartości, które cenimy sobie w NiP-ie. Nasza wizja budowy nowoczesnej, czołowej esportowej organizacji koncentruje się wokół zapewniania najlepszego wsparcia i środowiska dla najbardziej utalentowanych trenerów oraz graczy. Głęboko wierzę, że takie połączenie będzie fundamentem dla zespołów, które przez kolejne dekady będą zdobywać w Ninjas in Pyjamas tytuły – dodał.

CZYTAJ TEŻ:
„Nie dopuścił się oszustwa”. Dalszy ciąg sprawy Jamppi vs Valve

32-letni Persa podczas swojej drugiej szkoleniowej przygody z Ninjas in Pyjamas doprowadził ekipę m.in. do półfinału europejskiego ESL One Cologne 2020, a także znalazł się tuż za podium DreamHack Open Fall 2020. Ponadto jego podopieczni zajmują obecnie trzecie miejsce w rankingu RMR na Starym Kontynencie, co oznacza, że gdyby eliminacje do Majora zakończyły się dziś, to NiP uzyskałby status legendy. Warto nadmienić, ze od teraz THREAT będzie mógł liczyć na wsparcie Danny’ego „mahone’a” Hsieha, który został włączony do sztabu drużyny jako nowy analityk.

Przypomnijmy, że skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Fredrik „REZ” Sterner
  • Nicolas „Plopski” Gonzalez Zamora
  • Simon „twist” Eliasson
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Hampus „hampus” Poser
  • Björn „THREAT” Pers – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Do League of Legends trafi hotfix. Osłabione zostaną nowe przedmioty, zmiany dotkną dwóch bohaterów

W środku obecnego tygodnia na oficjalne serwery League of Legends zawitała łatka oznaczona numerem 10.23. Aktualizacja ta jest kluczowa, wszak to wraz...