STS
fot. POLISH ESPORT CUP

Jeszcze dwa dni na zapis do trzeciej tury POLISH ESPORT CUP

Trwają zapisy do trzeciej i jednocześnie ostatniej tury POLISH ESPORT CUP. Czasu jednak jest coraz mniej, bo wszyscy zainteresowani mają jeszcze tylko dwa dni, by dopisać się do listy uczestników nadchodzących rozgrywek. Rozgrywek, wśród których tym razem, oprócz Counter-Strike’a oraz Assetto Corsy, znalazło się Rainbow Six: Siege, które zajęło miejsce VALORANTA. – Powodem było zainteresowanie […]

Trwają zapisy do trzeciej i jednocześnie ostatniej tury POLISH ESPORT CUP. Czasu jednak jest coraz mniej, bo wszyscy zainteresowani mają jeszcze tylko dwa dni, by dopisać się do listy uczestników nadchodzących rozgrywek.

Rozgrywek, wśród których tym razem, oprócz Counter-Strike’a oraz Assetto Corsy, znalazło się Rainbow Six: Siege, które zajęło miejsce VALORANTA. – Powodem było zainteresowanie tym tytułem i dołączeniem go do naszego pakietu rozgrywek ze strony dużej części esportowej społeczności. Istnieje możliwość, iż tytuł ten na stałe zagości w kolejnych sezonach – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie organizatorów. Zawody w R6 odbywać się będą przy ścisłej współpracy z polskim oddziałem Ubisoftu i warto wspomnieć, że udział w nich będzie można wziąć mając 16, a nie jak w przypadku większości imprez, 18 lat.

Poniżej prezentujemy odnośniki do zapisów do poszczególnych turniejów:

W przypadku Counter-Strike’a oraz Rainbow Sixa zgłaszać się można do 16 listopada do 23:59. Inaczej sprawa wygląda w przypadku Assetto Corsy, bowiem tam rejestracja 16 listopada dopiero ruszy i będzie możliwa do 27 listopada, czyli do dnia ostatniego wyścigu.

Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powtórka z finału Ultraligi. AGO ROGUE vs K1ck o triumf w Trinity Force Pucharze Polski

Déjà vu? Bez wątpienia – trzeci finał prestiżowych krajowych rozgrywek League of Legends i po raz trzeci naprzeciwko siebie staja AGO ROGUE oraz K1ck...