fot. ESL Polska

Mistrzostwa Świata Brawl Stars coraz bliżej. Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe

Już 21 listopada rozpocznie się finałowy turniej Mistrzostw Świata Brawl Stars 2020. W zawodach weźmie udział osiem najlepszych drużyn pochodzących z całego globu. W związku z tym w niedzielny wieczór rozlosowano układ par ćwierćfinałowych.

Gracze chcący dopingować esportowców ze Starego Kontynentu powinni szczególną uwagę zwrócić na pierwszy z pojedynków, w którym to zespół Codemagic zmierzy się z SK Gaming. Warto śledzić również losy AC Milan QLASH (AQM). Przeciwnikiem włoskiej ekipy na Mistrzostwach Świata Brawl Stars 2020 będzie północnoamerykańska drużyna Tribe Red.

W innym starciu ćwierćfinałowym czeka nas z kolei pojedynek chińsko-singapurski. Państwo Środka będzie reprezentować zespół Nova China, natomiast jego przeciwnikiem będą esportowcy zrzeszeni w organizacji PSG Esports. W ostatniej parze naprzeciw siebie staną natomiast Brazylijczycy z INTZ oraz Japończycy reprezentujący drużynę JUPITER.

Wszystkie pary 1/4 Finału Mistrzostw Świata Brawl Stars 2020:

  • Codemagic vs SK Gaming
  • AC Milan QLASH vs Tribe Red
  • PSG Esports vs Nova China
  • JUPITER vs INTZ

Przypomnijmy, że jest o co walczyć, bowiem wartość wszystkich nagród na turnieju ma wynieść ponad 1 milion dolarów. Największa część z tej puli trafi oczywiście do zwycięzców, którzy podzielą między sobą aż 200 tysięcy dolarów. Warto dodać, że zmagania finałowe mają być transmitowane w 14 językach, zaś za polski komentarz będzie odpowiadał twórca kanału Veni Gaming.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Av3k z porażką, ale tuż za podium europejskiej Quake Pro League

Za Maciejem "Avkiem" Krzykowskim kolejny mecz w Quake Pro League. Dodajmy, że mecz przegrany – niemniej mimo tej porażki polski zawodnik wskoczył tuż...