STS
fot. POLISH ESPORT CUP

Jutro rusza trzecia tura POLISH ESPORT CUP. Przed nami zawody CS:GO, R6 i Assetto Corsy

Zapisy w dwóch z trzech gier zakończone, pozostaje nam więc już tylko czekać do startu trzeciej i jednocześnie ostatniej tury POLISH ESPORT CUP. Ta rusza już jutro i w jej ramach rywalizować będzie można w obrębie trzech tytułów – Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege oraz Assetto Corsa. Harmonogram rozgrywek na ten tydzień prezentuje się […]

Zapisy w dwóch z trzech gier zakończone, pozostaje nam więc już tylko czekać do startu trzeciej i jednocześnie ostatniej tury POLISH ESPORT CUP. Ta rusza już jutro i w jej ramach rywalizować będzie można w obrębie trzech tytułów – Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege oraz Assetto Corsa.

Harmonogram rozgrywek na ten tydzień prezentuje się następująco:

  1. środa godz. 17:30 | otwarte kwalifikacje 1 z 4
  2. czwartek godz. 17:30 | otwarte kwalifikacje 1 z 4
  3. piątek godz. 17:30 | otwarte kwalifikacje 1 z 4
  4. sobota godz. 15:00 | otwarte kwalifikacje 1 z 4
  5. niedziela godz. 15:00 | zamknięte kwalifikacje dzień 1
  1. środa godz. 18:45 | pierwszy wyścig finałowy (serwer Platinum od godz. 20:40)
  2. piątek godz. 18:45 | drugi wyścig finałowy (serwer Platinum od godz. 20:40)
  1. środa godz. 17:00 | otwarte kwalifikacje 1 z 2
  2. czwartek godz. 17:00 | otwarte kwalifikacje 2 z 2

Dotychczas w ramach POLISH ESPORT CUP odbywały się zmagania w ramach takich trybów, jak CS:GO Wingman 2v2 dla amatorów, CS:GO 5vs5 semi-pro, VALORANT 5vs5 OPEN, Assetto Corsa Open, CS:GO 5vs5 Open i Rainbow Six: Siege 5v5 Open. – W kolejnych sezonach rozważamy możliwość rozegrania „olimpiady” esportowej, czyli te same drużyny zmierzyłyby się w kilku tytułach – przyznają sami organizatorzy. Organizatorzy, których przy zawodach wspierają takie marki, jak AMD, Actina, WD, Dell, MSI i Creative. Dodatkowo partnerami POLISH ESPORT CUP są również Twitch, Sport.pl oraz Cybersport.pl.

Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi kolejny patch League of Legends! Sporo nerfów i buffów przedmiotów

Tydzień temu na oficjalnych serwerach League of Legends wystartował presezon i, podobnie jak w latach poprzednich, wprowadził masę zmian do rozgrywki....