STS
fot. G2 Esports

Inaczej być nie mogło – Rekkles oficjalnie w G2 Esports!

I wypełniło się, jak było napisane (w doniesieniach) oraz jak sugerowała najprostsza logika. Jeśli myśleliście, że rok 2020 już niczym was nie zaskoczy, to… być może mieliście rację, w końcu ten transfer wydawał się tylko kwestią czasu. Teraz jednak możemy już ze stuprocentowym przekonaniem zakomunikować: Martin „Rekkles” Larsson zostanie nowym botlanerem G2 Esports! Ponad sześcioletnia […]

I wypełniło się, jak było napisane (w doniesieniach) oraz jak sugerowała najprostsza logika. Jeśli myśleliście, że rok 2020 już niczym was nie zaskoczy, to… być może mieliście rację, w końcu ten transfer wydawał się tylko kwestią czasu. Teraz jednak możemy już ze stuprocentowym przekonaniem zakomunikować: Martin „Rekkles” Larsson zostanie nowym botlanerem G2 Esports!

Ponad sześcioletnia przygoda Szweda w pomarańczowo-czarnych barwach dobiegła końca w minioną środę, kiedy to Fnatic oficjalnie ogłosiło rozstanie z dotychczasowym marksmanem. Na chwilę obecną nie wiemy, kto zajmie jego miejsce, wiemy za to, gdzie trafi Rekkles. 24-latek rozpoczyna nowy epizod w swojej karierze, tym razem jako zawodnik Samurajów. Tym samym raz jeszcze zjednoczy siły z Rasmusem „Capsem” Wintherem, który w latach 2017–2018 reprezentował Fnatic. Po raz pierwszy natomiast Rekklesa zobaczymy u boku m.in. Marcina „Jankosa” Jankowskiego, pomijając oczywiście All-Star, gdzie obaj gracze mogli stanąć ramię w ramię.

CZYTAJ TEŻ:
„Obiecałem, że wygram Worlds. I słowa dotrzymam”

Jak sobie poradzi to wcielenie G2 Esports? Odpowiedź przyniesie oczywiście dopiero start kolejnego sezonu LEC, ale już teraz z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy wskazać Samurajów jako jednego z faworytów do mistrzostwa – może nawet głównego faworyta. To jest, o ile sama drużyna znajdzie synergię, bo jej brak rozniósł w proch już niejedną formację najeżoną gwiazdami. Pewne jest jednak, że trudno będzie sobie wyobrazić Rekklesa w trykocie G2, tak samo jak z przyzwyczajenia niektórzy będą szukać wśród nicków zespołu Perkza. Z czasem jednak do tego przywykniemy, bo nieważne, czy kibicujecie G2, Fnatic, czy jeszcze innej formacji, fakty są takie, że od teraz to Rekkles będzie walczył o mistrzostwo Europy dla organizacji Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza.

Tak prezentuje się obecnie skład G2 Esports: 

Martin „Wunder” Hansen
Marcin „Jankos” Jankowski
Rasmus „Caps” Winther
Martin „Rekkles” Larsson
Mihael „Mikyx” Mehle

Więcej informacji dotyczących międzysezonowych transferów na scenie League of Legends znajdziecie w poniższym artykule:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LIMIT wspierającym Schalke 04 na kolejny sezon LEC

Podczas gdy niektóre drużyny zwlekają z ogłoszeniem swoich nowych nabytków, FC Schalke 04 postanowiło nie czekać dłużej, przynajmniej jeśli chodzi o p...