fot. materiały prasowe

Czołowa ósemka na start – finały Monte Snack #BRB Cup 1v1 w LoL-a już w ten weekend

Zakończyły się kwalifikacje do Monte Snack #BRB Cup 1v1. Spośród ponad dziesięciu tysięcy graczy do ostatniego etapu zakwalifikowało się ośmiu najlepszych, ale już dziś część z nich zakończy swoją przygodę w tych zawodach. Na ten weekend zaplanowano bowiem finały turnieju, którego pula nagród wynosi aż 20 000 złotych, z czego blisko jedna trzecia powędruje do triumfatora zmagań.

Rywalizacja toczyć się będzie na Howling Abyss, czyli standardowej mapie nie tylko do ARAM-ów, ale też pojedynków jeden na jednego. Każdy z meczów zostanie rozegrany w formacie BO3, a celem poszczególnych bitew w serii będzie przelanie pierwszej krwi albo zniszczenie wrogiej wieży. Najlepszego zawodnika poznamy w niedzielę, a wyłoni go drabinka pojedynczej eliminacji. Pary ćwierćfinałowe prezentują się następująco:

Aluri vs BleSSd
QKiii vs Morin
Boxeq vs ff malaika
Camilo vs wheredyougo

Transmisję z finałów Monte Snack #BRB Cup 1v1 możecie obejrzeć na oficjalnej stronie organizatora. Zmagania rozpoczynać się będą codziennie o 17:00, a komentować je będzie Damian „Nervarien” Ziaja. Do triumfatora turnieju powędruje 6000 złotych, dla wicemistrza przewidziano 4000 zł, natomiast przegrani obu półfinałów otrzymają po 2000 zł. Łączna pula zostanie rozdzielona pomiędzy 32 najlepszych uczestników.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Saga z Perkzem w roli głównej trwa dalej. Chorwat wita nowych członków klubu fanów Cloud9

Wydaje się, że ogłoszenie Luki "Perkza" Perkovicia jako midlanera Cloud9 jest tuż za rogiem. Wszystkie elementy układanki bezbłędnie się przecież ukła...