STS
fot. POLISH ESPORT CUP

PEC: Otarte eliminacje CS:GO zakończone, czas na eliminacje zamknięte

Dobiegły końca otwarte eliminacje do turnieju Counter-Strike’a w ramach trzeciej tury POLISH ESPORT CUP. Bynajmniej nie jest to jednak koniec samych zawodów, bo już dziś ruszają eliminacje zamknięte, podczas których uczestnicy rywalizować będą o przepustki do fazy finałowej. Otwarte wolne miejsce w etapie zamkniętym wywalczył sobie skład kryjący się pod nazwą SomethingElse. Po drodze pokonał […]

Dobiegły końca otwarte eliminacje do turnieju Counter-Strike’a w ramach trzeciej tury POLISH ESPORT CUP. Bynajmniej nie jest to jednak koniec samych zawodów, bo już dziś ruszają eliminacje zamknięte, podczas których uczestnicy rywalizować będą o przepustki do fazy finałowej.

Otwarte wolne miejsce w etapie zamkniętym wywalczył sobie skład kryjący się pod nazwą SomethingElse. Po drodze pokonał on m.in. podopiecznych organizacji Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z akademii Turbo Przygłupów, ale także i gigakoksów, Juniorki.pro i Bravage E-sport. W meczu finałowym późniejsi triumfatorzy zmierzyli się natomiast z bumbumbum, które nie stawiało większego oporu. Już po pierwszej połowie na Mirage’u SomethingElse prowadziło 10:5, a po zmianie stron oddało oponentom jeszcze tylko jedno oczko, by finalnie wygrać 16:6.

Nie ma jednak czasu na odpoczynek, bo już dziś o godzinie 15:30 kolejne spotkania, rym razem w ramach zamkniętych eliminacji. Jako pierwsi na serwerze pojawią się gracze Gamelaxy by Pompa Team, których rywalem będzie M1 Gaming, czyli ekipa podległa organizacji znanego youtubera, Karola „karolka” Dąbrowskiego. Trzy godzin później natomiast w akcji zobaczymy Tubro Przygłupów, na których drodze stanie Level Up esports z Serbii. Oba mecze obejrzeć będzie można pod tym adresem.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Beijing w Azji oraz Oceanii za nami. Obyło się bez niespodzianek

Europa i Ameryka Północna wciąż czekają na końcowe rozstrzygnięcia podczas Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020, ale to nie jedyne regiony, w kt...