Jesienna odsłona Ambush Female Cup to już przeszłość. Jednakże podobnie jak wiosną mistrzowski tytuł zgarnęło Galaxy Racer Female, którego zawodniczką na co dzień jest Klaudia "klaudia" Beczkiewicz. Niemniej to nie jedyna Polka, której wynik jest wart wspomnienia.

Tuż za podium zawodów ponownie znalazły się bowiem reprezentantki Izako Boars Ladies, które spośród pięciu spotkań, które przyszło im rozegrać, wygrały aż cztery. Podopieczne organizacji Piotra "izaka" Skowyrskiego niepokonane przeszły przez fazę grupową, a potem w pierwszej rundzie play-offów gładko rozprawiły się z TH2CC. Ich triumfalny marsz zakończył się dopiero na półfinale, gdzie natrafiły na wspomniane Galaxy Racer. Polskiej piątce trzeba jednak oddać, że potrafiła o wiele wyżej notowanemu oponentowi uszczknąć jedną mapę, w efekcie czego poległa dopiero przy wyniku 1:2.

Z kolei klaudia i jej koleżanki dostały się do meczu finalowego, gdzie przyszło im się zmierzyć z NOFEAR5. Oglądaliśmy zatem powtórkę wiosennego finału, z tym że wówczas zawodniczki z Rosji występowały jeszcze pod banderą Team DeftFox. Wówczas musiały one uznać wyższość Galaxy Racer wynikiem 2:1, ale tym razem poszło im jeszcze słabiej i uległy już po dwóch mapach. Wszystko zaczęło się na Trainie, na którym podopieczne organizacji ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zatriumfowały spokojnym 16:8. Nieco więcej emocji przyniósł Dust2, ale i tam finalnie do skład Beczkiewicz był górą wynikiem 16:12.

Końcowa klasyfikacja Ambush Female Autumn Cup prezentuje się następująco:

1. Galaxy Racer Female 1 000 €
2. NOFEAR5 500 €
3-4. Izako Boars Ladies, Vodafone Giants Red
5-8. Fragbox Female, HaLKoooo, Project C, TH2CC
9-12. Ambush Female, Arcane Wave, CPH Flames Female, pride
12-16. 90s bots, High Coast Female, Percivux, RISE