fot. EPICENTER

BLAST Premier Fall Showdown jednak bez Evil Geniuses

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Evil Genises nie pojawią się na BLAST Premier Fall Showdown 2020. Jak łatwo się domyślić, zespół z Ameryki Północnej na własnym kontynencie zatrzymała trwająca na świecie pandemia.

EG kilka tygodni temu było już w Europie na bootcampie i wzięło nawet udział w BLAST Premier Fall Series 2020. Potem podopieczni Wiltona „zewsa” Prado powrócili co prawda za ocean, ale miał to być powrót tylko na czas Intel Extreme Masters Beijing-Haidian. Teraz wiemy jednak, że ekipie nie uda się ponownie pojawić na Starym Kontynencie. – Ze smutkiem ogłaszamy, że z powodu ograniczeń związanych z COVID-19, które uniemożliwiają zespołowi przyjazd do Europy, wstrzymujemy wszystkie plany związane z podróżami naszej drużyny Counter-Strike’a – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie organizacji.

Tym samym Evil Geniuses nie wezmą udziału w BLAST Premier Fall Showdown 2020 i nie powalczą o udział w jesiennych finałach cyklu. Pewnym pocieszeniem jest dla nich jednak fakt, że i tak już wcześniej zagwarantowali oni sobie miejsce na turnieju finałowym podsumowującym kończący się rok, który będzie mieć miejsce w styczniu. Jeżeli zaś chodzi o zawody Showdown, to zwolniony dziś slot przejęli reprezentanci Heroic. Co prawda wcześniej nie dali oni rady awansować poprzez Elisa Invitational Fall 2020 za sprawą porażki z GODSENT, ale dzięki dzisiejszym wydarzeniom to oni w czwartek podejmą Endpoint CeX w pierwszej rundzie zawodów.

BLAST Premier Fall Showdown 2020 odbędzie się między 24 a 29 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 150 tysięcy dolarów oraz dwa miejsca na zaplanowanych na grudzień jesiennych finałach. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwają zamknięte eliminacje do PEC w CS:GO, dziś także rozgrywki Rainbow Six i Assetto Corsy

Zamknięte eliminacje do zawodów Counter-Strike'a: Global Offensive w ramach trzeciej tury POLISH ESPORT CUP oficjalnie ruszyły. Za nami już pierwsze s...